Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amik régen ,,szexi v vonzó"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amik régen ,,szexi v vonzó" hivatások voltak, pl: rendőr, katona, tűzoltó, az most már miért nem az a legtöbb nő szemében (egyik sem vagyok, csak érdekel, h mi változott meg)?

Figyelt kérdés
2020. jún. 3. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Mert már pocsék fizetést kapnak.
2020. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%

Mert ezek valamikor férfias foglalkozások voltak. Biztos állami háttérrel, szolgálati lakással, korai nyugdíjjal, előjogokkal, köztisztelettel.


Ma meg...a nőnek nem férfi kell, hanem 40 kilós, vagy túlkokszolt majom, havi 500+ fizu.

Ráadásul manapság kiket fel nem vesznek? Nők, ecsethajú, 40 kilós srácok, C-k,...

2020. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Szexinek szexi továbbra is, mármint nekem az egyenruhások mindig is "fétiseim" voltak, de családot nem alapítanék velük. Folyamatosan aggódnék az egészségükért, testi épségükért, a katonák esetében meg ha kiküldetésen van, akkor meg még a távkapcsolattal járó problémák is csatlakoznak a már meglévő ellenérvekhez.

Nem beszélve arról, hogy sokan akik rendőrnek/katonának jelentkeznek, nem éppen a legnemesebb szándékkal teszik, hanem legális keretet keresnek a bennük rejlő agresszió és brutalitás kiéléséhez. De ez persze sztereotípia, nyilván ha egy konkrét személlyel ismerkednék, akkor ez teljesen irreleváns, de nagy általánosságban nézve igenis szempont a szakma megítélésében.

2020. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A fizetés nem indok, vagy ezerszer olvastam itt már, hogy az nem számít egyik nőnek sem.
2020. jún. 3. 19:00
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

4.-re.


Ez igaz!

Valóban nem számít, amíg a ház, kocsi, nyaralás, teli hűtő, számlák fizetve.

2020. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ugye most már a rendőrnem nem lehet zsebbe rendezni a tartozást, de pl tavaly év végén véletlenül biztonsági öv nélkül mentem, és elkapott a rendőr. A tétel 10 ezer ft, és mondta, h válasszak, vagy csekk és 10 ezer ft, vagy 5 ezer ft neki ott helyben és nincs róla papír, sem büntetőpont. Egyik haverom azelőtt szintén így járt.
2020. jún. 3. 19:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kevés a fizu, nekem kéne mérnökként a családot fenntartani, ami baromi nehéz, ha két gyerekkel 3-4 évet otthon vagyok. A szabadságot is szigorúbban kezelik ezekben a szakmákban talán (bár nem vagyok benne biztos). Arról nem is beszélve, hogy ezek ilyen "műszakos" állások, sok a túlóra is, tehát alig látnák a gyerekek az apjukat, én a férjemet. Nem akarok csak heti 2 délutánt meg egy hétvégi napot a párommal tölteni, vagy hogy mindig változzon a beosztása a páromnak és sose legyen fix pont, amihez lehet viszonyitani, a legtöbb ünnepet külön tölteni, mert dolgoznia kell. Nekem ez egy komoly kapcsolatban x év után, gyerekek mellett kevés. Nem magamnak szülöm a gyereket, hogy kvázi egyedül neveljem őket, mert a hét nagy részében nincs otthon a férjem. Oké, lehet azzal jönni, hogy de "cserébe" egész napokat kap szabadnapnak, de mi a sz*rt érek a szabadnapjával, mikor én reggel 8-tól dolgozok minden hétköznap és a gyerekek is oviban/iskolában vannak? Tök jó, ő otthon alszik, hobbizik, pihen, van erre ideje. Nekem mikor van erre időm? Persze, lehet azzal jönni, hogy vigyáz a gyerekekre azon a 2 délutánon/1 nap, és én is ki tudok kapcsolódni, DE ha szeretném, hogy az egész család együtt legyen, én is vele akarok lenni, akkor mit érek azzal, hogy néhány délutánt vigyáz a gyerekekre? Én válasszak, hogy nem hobbizok, kapcsolódok ki soha azért, hogy a család együtt lehessen, vagy magammal foglalkozok, viszont akkor nincs családi program?
2020. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

MEGint csak provokálni akarsz!


A nem számít a fizetés, meg a nem csak a fizetés számít két teljesen más kategória, meg az is, hogy valaki nem keres milliókat, meghoyg saját maga sem él meg a fizetésböl, az is.


Egy normalis nönek nem az a lényeg, hogy a férfi milliomos legyen, de az igen, hogy ne neki kelljen eltartania a férfit!

ANNYI jövedelem alapvetö mindkét fél részéröl, amiböl saját maga meg tud élni és emellett még tartalékai is vannak, nem éli fel az egészet hónap végére!


Másrészt ezek a foglalkozások egyáltalán nem számítanak pozitívnak, kifejzetten eröszakosságot követelnek, az eröszakos, agresszív ember meg nem való párkapcsolatra.

2020. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrnek lenni szép hivatás, de egyre több köztük a frusztrált.

Habár még mindig több jóindulatú rendőrrel találkoztam azt aláírom.

Szerintem mind szép szakma, és vonzóak az ezekben dolgozó férfiak.


Kicsit olyan, mintha katonának, tűzoltónak csak olyan 20on éves csávók mehetnének akik tökéletesen néznek ki :)

2020. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Most ez hülyén fog lejönni, de én ezt soha nem a valós, magyar emberekre értettem. A hasas rendőrbácsik nem szexik, a tévében a detektívek igen. A bajszos tűzoltóbácsi sem volt soha szexi, a tévében a tűzoltók igen.

Ha azt mondod katona, akkor sem a tipik magyar szerkót látom, hanem amerikai tengerészgyalogosokat.


Amikor azt mondja valaki, bejönnek neki az egyenruhások, én Tom Cruise-ra gondolok a Top Gun-ban, pedig nem is tetszik.

2020. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!