Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek melyik életkorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik életkorban a legsármosabbak és legvonzóbbak a magyar férfiak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 17:54
1 2
 11/13 Ramos ökle ***** válasza:

Fura, mert minden nő, akivel beszéltem, meg tudja állapítani, h egy másik nő csinos/szép/jól néz ki, és még mondják is. Ezek szerint a nők többsége meleg. Jó tudni, örülök, h fényt hoztál a gyakorira. :D

Akkor a te logikád szerint egy heteró férfi nem tudja megállapítani, h egy másik férfi sármos, vagy h jól néz ki vagy sem.

Ha egy férfi megnézi Quasimodót, egy random átlag férfit és Hugh Jackmant, akkor csak a melegek tudják eldönteni, h melyik sármos, a te logikád szerint legalábbis. :D

2020. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11 Meg tudom allapitani, hogy SZEP no az illeto, vagy sem, de a szexualis vonzalmarol nincs fogalmam. Kuldozgettem mar srac haveroknak kepeket lanyokrol, akik szerintem nagyon szepek, es rengetegszer volt az a reakcio, hogy ja, szep, de semmi extra :D Holott az en szememben az, ahogy kineznek, azt gondolnam, boven eleg ahhoz, hogy akarmelyik srac azonnal az agyaban akarja tudni oket. (Szimpla jol oltozott, apolt, szeparcu lanyokrol beszelek, nem felturbozott mu lanyokrol, akik megosztoak lehetnek.) Ellenben olyan lanyokra mondtak mar, hogy mennyire szexi, akik olyan szurke egerkenek tuntek, hogy nem gondolna az ember, hogy barkinek is a szexi az a szo, ami eszebe jut rola.

Ugyanigy ferfikent termeszetesen tudhatod, hogy szerinted ki jokepu, de arrol, hogy egy nonek mi vonzo, altalanossagban, nem hiszem, hogy sok fogalmad lehet.

Ugyhogy nem tudom, honnan veszed, hogy egy ferfi vonzobb a nok szemeben 40 evesen, mint 25 evesen. Egy 40 eves ferfi legfobb vonzereje mindig is az egzisztenciaja lesz, mar ha van neki. De mivel a kerdesben a sarm szo is szerepelt, igy feltetelezem, most csak kizarolag a kulsore koncentralunk, kulso teren pedig keves ferfit lattam valaha, aki jobban nezne ki 40 evesen, mint 25 evesen.

2020. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Ramos ökle ***** válasza:

A vonzerő egyik tényezője a "kisugárzás".

Ha azt vesszük, h hogy néznek ki a férfiak huszonévesen, akkor általában igaz, h aki akkor jó kinézetűnek számított, az többségében 30 vagy 40 környékén is az marad, csak esetleg "beérik", általában határozottabb karaktert kap az arca, és amúgy furcsa, de a kisugárzása is más lesz, az összkép sokszor javul.

Olyan persze mindig van, aki "összeesik", vagy hirtelen öregszik, esetleg lelkileg "elhasználódik", de ehhez nem kell 40 évesnek lenni, egyeseknél előbb jön el ez az állapot.

A szépség elég objektív dolog, de sok szubjektív tényező rakódik rá az emberekben. Én is látom, ha egy nő szép, de önmagában a szépségtől még nem biztos, h tetszeni fog. De attól még lehet, h szép arca van, minden oké vele, egyszerűen csak más típus tetszik. Vonzónak vonzó, de engem a másik típus jobban vonz. Sok ilyen van.

A "szexiség" pedig szerintem főként a kisugárzáson múlik, nem a külső adottságokon, de persze valami minimumnak lennie kell a külsőt tekintve is.

Szóval én azt vettem észre, h a 30-as, 40-es ismerőseim (a férfiak), sokkal határozottabb, férfiasabb kisugárzásúak, mint huszonéves korukban. Persze lehet, h teljesen véletlenül csak olyanokat ismerek, akik jól öregedtek, ki tudja...

2020. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!