Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok! Hosszutavu kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Hosszutavu kapcsolat soran az intim meret mennyire fontos szamotokra ?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 13:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
Van egy (vigasztalo) mondas: "jobol keveset adnak!" :)
2020. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem a méret a lényeg, hanem hogy tudja jól használni..:)
2020. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kamu,mielott barki nekem ugrik.

Volt, hogy randizgattam egy ferfival es aztan eljutottunk addig a pontig, hogy lefekszunk. Nem sok no talalkozott mar ilyen merettel, ezert irjak, hogy nem fontos. Viszont annak a ferfinak a penisze meg a tenyeremet sem erte at. Vastagnak sem volt vastag. Nem reagaltam le, gondoltam adok neki eselyt. Aztan kiderult, hogy hasznalni sem tudja, igy abba maradt az akcio.

Sajnos valakinek ezt a meretet dobja a gep es errol tenyleg nem az illeto tehet. En alapvetoen a belsot tartom fontosnak, de a kolcsonos vonzodas is az.

Sajnos en nem tudok vonzodni az ilyen 6-7 cm-es merethez, de ez valamennyire kompenzalhato, ha probal ugyeskedni vele.

Amugy a 14 cm koruli szamomra az idealis meret.

2020. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ahány ember, annyi féle válasz lesz erre a kérdésre. Ha találsz egy csajt, aki megszeret, az valószínű, hogy elfogadja a méreteidet is. De akad olyan, aki megszeret, de egy idő után tovább áll, mert "kevés" leszel neki. Lutri az egész, de inkább gyúrj rá arra, hogy jó légy szex terén is.
2020. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
Amíg kielégítő a szex, addig teljesen mindegy. Ha két tökéletesen egyforma férfi közül az alapján kéne választanom, hogy mekkora az intim mérete, akkor a nagyobbat fogom választani, de ilyen szituáció a valóságban nem létezik, szóval mindegy is. Az exeim elég széles skálán mozognak ebből a szempontból (volt hosszú vékony, rövid tömzsi, rövid vékony, hosszú vastag, egyenes, görbe, átlagméret, szóval így többféle), engem nem nehéz kielégíteni, így mindegyikükkel tudtam élvezni a szexet, függetlenül a méreteiktől, és sosem ezen bukott meg a kapcsolat. Viszont ahol nem jó a szex (akármilyen okból, más a temperamentum, más a libidó, nagyon nem illünk össze, nem érdekli az én örömöm, akármi), ott lehet akkora szerszáma is, mint egy elefántnak, ott nem maradok a kapcsolatban.
2020. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
31%

Minden hosszu kapcsolatom 20-23 cm-es volt. Az atmero is fontos. Volt,h hosszu ismerkedes utan szakitottam,amikor meglattam a kis mereteit.


Nem szeretek hazudozni az agyban. Ha nem elvezem,nincs ertelme.

2020. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a méret az extremitásoktól eltekintve lényegtelen. Mondjuk 10 cm felett és 20 cm alatt.

Nyilván egy mikropénisz vagy egy tényleg lóméretű szerszám problémás lehet, de még ott is benne van az, hogy esetleg kompenzál valamivel.

Én még sosem találkoztam kifejezett extremitással egyébként. Az összes partneremnek 15 cm körül volt, ami a magyar átlagnak megfelel. A jelenleginek nagyobb, első látásra meglepő is volt, de az övé sem hiszem, hogy 18 cm-nél több lenne.

Vele élvezem legjobban, de nem a méret miatt, hanem mert alapvetően vele érzem magam a legjobban a kapcsolatban.

2020. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
76%

Az exem nagy méretűek voltak,a mostani barátom átlagos méretű,de vele élvezem a legjobban,a fizikai adottságaim miatt a korábbi partnereim nagyok voltak hozzam képest,és sokszor fajt sajnos és nem tudtam élvezni. De a mostani barátommal nagyon jó,pedig teljesen átlagos méret :)

22N

2020. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire.Főleg, mióta találkoztam valakivel,akinek minden addiginál kisebb volt, és kiderült, hogy messze a legjobb volt vele.
2020. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!