Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudok kényszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudok kényszeresen ismerkedéskor? Szégyellem ahol tartok az életben. Pedig annyira nem szörnyűséges, de félek így nem fogad el egy nő sem. Ebben van igazság?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, 28 éves koromra fogok végezni az egyetemmel. Érettségi után dolgoztam pár évig és gyűjtögettem mire rájöttem mi szeretnék lenni és 24 évesen jelentkeztem. Egy rövid időszakot leszámítva már 19 éves korom óta nem otthon lakom a szüleimmel. A külföldi munkákból még van 3 millió forintom félretéve, ezen kívül nyaranta is dolgozni szoktam külföldön, ahol megkeresem 2 hónap alatt a következő 10 hónapi megélhetésemet. 2 szobás albérletben lakom 1 lakótárssal. Nem büfé-ruhatáros, hanem pénzügy-számvitel szakon vagyok, szerintem ebben egy egész jó karrier áll előttem majd, mert tényleg érdekel a dolog, úgy jelentkeztem ide idősebb fejjel, hogy tudtam tényleg pénzüggyel akarok foglalkozni.


Mégis ismerkedéskor egyrészt a koromról is szoktam hazudni. Helyesnek mondott vagyok, de elég kölyökképem van, simán most is 21-22 évesnek néznek. Általában 24 körülit mondok ismerkedéskor. Félek sok lenne sok csajnak ez a 26 éves egyetemista dolog. A másik hogy már egy-két éve mindig azt mondom ismerkedéskor, hogy majd jövőre végzek az egyetemmel. Viszont ilyen kamukkal nem lehet hosszú távú kapcsolatom, mert azért ezek a dolgok ha kiderülnek az elég súlyos, hogy hazudtam a koromról és a suliról. Mégis ismerkedés elején kényszeresen ezeket mondom, mert annyira félek attól valamiért, hogy így nem fogadna el egy lány sem. Ez miért van? És van ebben a félelemben valami igazság?


2020. máj. 19. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Értem mire gondolsz, de valójában a semmitől rettegsz. Van egy jó irány az életedben, tanulsz, van pénzed, tudod mit akarsz csinálni és teszel is érte. Bőven jó vagy, csak sajnos ebben a hányadék facebook és insta világban az van tolva, hogy neked 20 évesen milliomosnak kell lenned, saját lakásodnak és persze autódnak, vagy senki vagy. Az élet persze nem ilyen. Nem egy ember van a környezetemben aki követi ezt az utat, aztán szépen eladósodik, szellemileg megreked, igénytelen, nem akar semmilyen szinten fejlődni, csak vegetál és napról-napra él.


Nyugodtan mondd meg mit csinálsz, mik a terveid és a céljaid, miért dolgozol. Légy büszke a döntéseidre és hogy teszel az elérésükért. A hazugságaiddal egy egy sima baráti kapcsolatot sem lehet fenntartani, nem hogy párkapcsolatot.

2020. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedéskor ezt így elmondanád nem lenne semmi baj, ha meg valaki ezért hagyna ott akkor jobb még az elején.
2020. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt alaposan túlgondolod. Azt hittem valami sokkal nagyobb dolog miatt hazudsz.
2020. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért hazudsz. Tök király vagy! Tudod mit akarsz, egy keresett és jól jövedelmező szakon vagy, amivel tuti találsz normális munkát, tudsz dolgozni, azaz nem büdös a munka, s még nyelveket is beszélsz, főleg úgy, hogy kint dolgozni is tudj. Tök jó vagy.

Ha ezt így elmondod ismerkedéskor, a lányok többsége le lesz hengerelve. Engem pl teljesen lenyűgöztél így láthatatlanban.

Legyél egy kicsit magabiztosabb! Benned van potenciál.

2020. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy mit szeretnél csinálni, teszel is érte és előtte sem a napot loptad, hanem dolgoztál. Semmi szégyellnivaló nincs ezen.
2020. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lenne baj egy kapcsolat szempontjából, amit titkolni akarsz, de amint rájönnék, hogy hazudsz, ott lenne vége.

Többet ártasz vele így.

2020. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen értem mire gondolsz. Nekem is jó munkám van, szeretem amit csinálok, de nem "presztizs" munka ezért nem is merem mondani a nőknek ... Tiszta gáz, hogy már ide jutottunk hogy az ember nem mer semmit mondani, mert már az sem lesz jó.
2020. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!