Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány aki azt érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki azt érzi hogy sosem lesz barátja, pedig szeretne?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka ennek?



Én fiú vagyok, de én is ezt érzem. Nem azért mert kibírhatatlan személyisegem van hanem mert nem tudok megismerni egy lányt sem, még nem is randiztam. Meg a legtöbb lánynak túl nagyok az elvárásai.


2020. máj. 19. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem igaz volt már párkapcsolatom, mégis most egy olyan időszakban vagyok, amikor azt gondolom hogy nekem nincs olyan igazi párom.

Nem mondanám azt, hogy túl nagyok az elvárásaim, mert annyit se várok el, mint amit én “tudok”. Mégis úgy érzem, hogy nem találkozok olyannal, aki ezt a szintet megugraná. Ehhez most biztos az is közre játszik, hogy távoktatás van és senkivel se találkozok se egyetemen, se bulikban.

Azért hogy legyen valakim, nem hinném hogy azokat a minimális elvárásokat is a kukába dobom, így inkább maradok most egyedül. Mégis egyre jobban félek attól, hogy nem lesz olyan párom, aki tényleg hozzám illik, hanem olyan aki az elvárásaim nem ugorja meg és akkor egy félig boldog kapcsolatban élem le az életem. 😔

2020. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén azt érzem, amit az első. Nem bírom elképzelni, hogy valakivel igazán illek, főleg a tapasztalataim miatt. Régebben pozitívabb voltam, csak egyre rosszabb az évek alatt. Sorozatosan kifogom a nem megfelelő embereket, vagy én nem kellek, vagy nekem nem kell, mert nem egyeznek az igényeink. Nem volt soha még olyan személy, akivel kölcsönösek lettek volna a fontosabb dolgok, pedig nincs velem semmi baj. Nem vagyok kibírhatatlan személyiség és sokan szeretnek velem lenni, a külsőm is igényes, nem vagyok egy gyönyörűség, de szépnek szoktak tartani. Mindenki mondja, hogy a nőknek egyszerűbb, ha néz is ki valahogy, de ez nem igaz. Normális és minőségi kapcsolatot kialakítani nagyon nehéz. Alig akarják megismerni egymást az emberek ebben a felszínes társadalomban, ha pedig kicsit más vagy, mint a nagy átlag, akkor vége.
2020. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

A nők 95%-a utazni, színházba járni és borozni szeret manapság. Ha felnézel tinderre vagy báhova szinte csak ezt látod.


Szóval nem hinném, hogy hátrányt jelent ha te mondjuk főzni, festeni vagy kertészkedni szeretsz.

2020. máj. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már évek óta nincs kapcsolatom. Szeretnék,de akiket eddig kinéztem vagy fuckboy vagy kapcsolatban volt. Persze vannak elvárásaim (amiket én is tudok nyújtani) szóval akárkivel nem jönnék össze,de nem biztos hogy lesz valaha olyan akivel kölcsönösek az érzéseink. Még teljesen nem adtam fel mert épp most lesz lehetőségem,hogy a hobbim kapcsán új embereket ismerjek meg,de hogyha egyedül kell maradnom akkor egyedül leszek.. Mivel majdnem egész eddigi életemet egyedül éltem ezért nem félek ettől.
2020. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Szeretnék,de akiket eddig kinéztem vagy fuckboy vagy kapcsolatban volt."


Meg is érdemlitek.

2020. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így érzem. Eleve kevés emberrel találkozom, kb. ugyanazokat az embereket látom minden nap az egyetemen és kész. Ezen a körön kívül csak ritkán kerülök kontaktba másokkal. Viszont így is csak olyanokkal találkozom, akikkel semmiképpen sem tudnánk megfelelni egymásnak. Én tisztában vagyok saját magammal, rendben van az önértékelésem, tudom milyen személyiség vagyok, mik a pozitív és negatív tulajdonságaim és nem gondolom túl a dolgot, de ezek tudatában próbálok párt keresni. Így, hogy nem a "mindegy csak legyen valaki" gondolat mentén élek, határozottan nehezebb. Nyitott vagyok, szeretek ismerkedni emberekkel és ez alatt nem csak a párkapcsolat céljából való ismerkedést értem, de vannak olyan embertípusok, akikkel szimplán nem vagyok kompatibilis. Persze, én is belefutok olyan esetekbe, amikor én nem vagyok szimpatikus az illetőnek valami miatt. Ahogyan arra is volt már példa, hogy kiderült a másikról, hogy már van párja. Ezek előfordulnak, szóval ez egy soktényezős dolog. Egyáltalán nem vagyok elkeseredve, viszont nem érzem azt, hogy ez egy hipp-hopp megoldódó probléma lenne.
2020. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj kérdező, de milyen kifogás az, hogy a lányoknak magasak az elvárásaik azért nincs barátnőd? Ez szimplán hülyeség. Abban meg hogy nem tudsz lányokat megismerni lehet fejlődni.

Szerintem te csak nem akarsz sok energiát fektetni a dologba, könnyebb nyavalyogni.

Nekem nem volt még párom, sokszor érzem azt hogy nem is lesz. De tudom, hogy ha jóval több energiát fektetnék bele, akkor több esélyem lenne. Figyelek az alakomra, sokat edzek, próbálok minél egészségesebben étkezni. Minél többször mozdul ki az ember, annál nagyobb esélye van megismerkedni valakivel. Türelmes is próbálok lenni, egyszer úgy is találkozok valakivel, akivel kölcsönösen egymásba szeretünk.

2020. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!