Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érzés párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

Nekem még sosem volt. Mennyivel másabb úgy az élet?

Sokan vannak akik sosem tapasztalják ezt meg?


2020. máj. 17. 12:11
 1/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
0%

Nem tudom ezt miért misztifikálják túl :D

A legeslegjobb barátoddal dugsz, aki tényleg minden szempontból a legjobb barátod, a társad, és ennyi, és mellette dugtok mint a nyulak :D

25/házas

2020. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ijesztő mert rajtad is múlik mekkora felelősséget bírsz vállalni és; hogy menyire bírod kezelni a helyzeteket még ha egy rinyagép is lesz a párod. Gondolj mindig arra, hogy attól mert ilyen a párod keresd az okait és, hogy mindig gondold végig ez miért éri meg neked fent tartani. Mivel tudsz segiteni neki és nem az a legfontosabb, hogy nekünk mit tehet a párunk hanem , hogy mi az amit te képes vagy a kapcsolatért tenni. Van olyan mikor csendben kell maradni függtlen , hogy mennyire van igazad akkor is mert van mikor bármennyire hülyeséget mond a másik akkor sem szabad felhúznod magad hanem hagyni kell , hogy magával harcoljon mert nem ellened vannak ezek hanem csak másra vetit ki persze van mikor igenis komolyan kell venni, de nem szabad soha a másikra kivetitened a gondjaid. És ne a másikba keresd a megoldásr hanem magadban és ha ott sem találod meg ne várd el, hogy neki kell megoldani. Az egész azon múlik mennyit vagy képes feláldozni a dolgokért.stb 26N persze ehhez olyan párt kell találni aki elég érett ahhoz, hogy ne a kapsolatba keresse meg azt amivel csak írányíthat téged hanem megpróbál mindig arra törekedni, hogy kettötöknek mi a jó mert innéntől kezdve csak akkor létezik én vagy te ha az nem okoz fájdalmat senkinek sem ezért fontos , hogy mennyit képesek elfogadni a másiknak.
2020. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Először még jó,aztán ha összeköltöztök megismered a rossz szokásait is,amit vagy elviselsz,vagy kiakadsz tőle.
2020. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Én csak rövid időkre tapasztaltam meg, sz.r volt. 6 éve egyedül vagyok, lassan eltelnek így a 20-as éveim (29/N), ez is sz.r.

Annak jó, akinek szerencséje van, és talál olyat, akivel összeillenek, kölcsönös a vonzalom, bele tudnak szeretni egymásba, és minden stimmel, nincsenek durva akadályok, összeférhetetlenségek stb. Mindenki másnak kisebb vagy nagyobb gyötrődés van, akár kapcsolatban, akár egyedülálló.

2020. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

Teljesen egyénfűfő. Van olyan aki ettől kitud teljesedni ha olyat talál.

Van aki pont ettől lesz idővel alkoholista , láncdohányos és idegbeteg.

Én mondjuk csak ilyet látok.


És vannak olyanok is N és F akinek ez a háta közepére nem hiányzik. Az Ő szabadságát senki ne korlátozza, ne szóljanak bele az életébe meg a dolgaiba. Neki megvannak a saját tervei....

Szubjektív kit veszünk alapul.

2020. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!