Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen találatok meg azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen találatok meg azt a nőt vagy férfit akivel gyereked lett?

Figyelt kérdés

Én 27 éves vagyok lassan 28, de már kezdek egyre jobban arra vágyni hogy legyen egy feleségem és gyerekünk. De normális nőt úgy érzem lehetetlen találni.


Idősebb csaladtagjaim ahogy mesélik abból úgy gondolom hogy régebben könnyebben és fiatalabban meg lehetett találni azt akivel összházasodhatott az ember.


Ennyi idősen már lehet hogy mindenkinek stabil kapcsolata van azért nem találok senkit?


2020. máj. 14. 08:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen (ő akkor volt 22), de nem lett gyerekünk. Volt kezdettől egy megérzése, hogy nem lehet gyereke, ami végül be is igazolódott orvosi úton is, szóval maradunk az örökbefogadásnál.
2020. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én 18, ő 29. 16 éve jöttünk össze, 14 éve vagyunk házasok, 4 kislányunk van.
2020. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29 évesen, ő 19 volt akkor. 12 éve együtt, két gyermek.
2020. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Régebben persze, hogy könnyebb volt olyat találni aki felcsinál. Ez volt az élet egyetlen értelme, a nők kb egyetlen célja. Az esetek nagy többségében egyáltalán nem olyannak szültek akit szerettek is, hanem az első embernek akivel lehetett ilyet. 30 évesen nehéz lett volna elkezdeni 4-5 gyereket szülni, így az első alkalomra ugrani kellett ha családot akartál. Nem kell idealizálni a régi kapcsolatokat, nagyon ritkán alapultak szerelmen. Egyszerű vagyonközösségek meg gyereknevelési közösségek voltak.

Egyébként 21 évesen találtam meg életem párját de gyereket tuti, hogy soha nem fogunk vállalni, nincs az az isten.

2020. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én 27,parom 41. Én vagyok a nő.
2020. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!