Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Alapjában nincs gondom az ismerkedéssel (főleg személyesen vagyok sikeres), viszont jelen helyzetben csak egy lehetőséget látok magam előtt, írni neki Messengeren... (lány) Viszont azt a megoldást gáznak tartom, ráadásul még ismerősök sem vagyunk.


Egy munkahelyen dolgozunk, nincs munkakapcsolat, viszont a céges edzőteremben szoktuk egymást látni, néha még az is előfordult hogy beszélgettünk, de neki is volt párja, meg nekem is... szóval semmi maradandó nem jött össze a beszélgetésekből.


Most viszont megtudtam hogy nincs neki párja, és azt is tudom, hogy ismét "társkeresésben" van.


Mivel nem mostanában fogunk ismét az irodában dolgozni, ezért arra gondoltam valami ürüggyel rá kellene írnom Messengeren, illetve bejelölni ismerősnek. A közös téma nagyjából a sport.


Szóval a kérdés: hátráltató tényező lenne-e, bejelölni, majd írni neki? (mondjuk kérdezgetni hogyan oldja meg a sportolást manapság?)


Köszönöm a tippeket véleményeket. F


2020. máj. 12. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Azt tanácsolom, jelöld be és írj neki, de ne ilyen gagyi hogy oldod meg a sportot kérdést.

Hanem, hogy: nem ismeritek egymást, de nagyon szimptaikus és szivesen megismerkednél vele egy kávé mellett.

Szerintem ez egyáltalán nem tolakodó, felnőttes megoldás ha a mostani helyzetben a messenger az egyetlen ismerkedési mód :)

Sok sikert! 25/N

2020. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha már beszélgettetek, akkor jelöld meg nyugodtan, remélhetőleg visszaigazol majd. Nem feltétlenül kell nagy feneket kerítened a dolognak, megkérdezheted, hogy találkozhatnátok-e valamikor, mert nagyon kedvesnek tűnt, amikor az edzőteremben váltottatok pár szót. Mivel személyesen már ismeritek egymást valamelyest, valószínűleg már úgyis eldöntötte, hogy mennyire vagy számára rokonszenves. Ha nem akar tőled többet, akkor ítéletnapig is beszélgethetsz vele, és kerülgetheted a témát, csak felesleges köröket futsz le. Legyél bátor és őszinte, ha nemet mond, akkor legalább hamar kiderül, hogy ez ennyi volt. De drukkolok, hogy sikerüljön, szerintem a visszafogottan, udvariasan őszinte randira hívás célravezetőbb, mint a köntörfalazás.
2020. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!