Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mik az elvárásotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mik az elvárásotok a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

Írjátok le hogy mi a válaszotok:


A. Külső megjelenés:


1. Hajszín: a. fekete; b. barna; c. szőke


2. Szemszín: a. barna; b. zöld; c. kék


3. Hajhossz (azt is leírhatjátok, hogy milyen stílus jön be): a. kopasz; b. rövid; c. közepes; d. hosszú; e. göndör; f. egyenes


4. Magasság: a. 160 cm alatt; b. 160-170 cm; c. 170-180 cm; d. 180-190 cm; e. 190 cm fölött


5. Testalkat (kilót nem írok, mert gondolom, a magasságtól függ): a. nagyon vékony; b. vékony; c. átlagos; d. izmos/kigyúrt; e. kövér


6. Öltözködés: Fejtsétek ki!



B. Belső tulajdonságok, viselkedés, életfelfogás satöbbi:


1. Mennyire fontos az intelligencia, a műveltség és az intellektus számotokra? Lényeges-e, hogy tudjatok komoly témákról beszélgetni, és ha igen, melyek ezek?


2. Fontos-e, hogy jók legyenek a tanulmányi eredményei?


3. Humor: Mennyire lényeges, illetve milyen fajta humor élvez előnyt?


4. Milyen érdeklődési körökkel rendelkező lány keltené fel a figyelmeteket?


5. Mennyire fontos, hogy társasági lény legyen: a. mindig, mindenkivel barátkozzon, legyen az a "társaság közepe" típusú ember; b. jobb, ha introvertált, kevés barátja van, vagy ha több is, nem barátkozik mindenkivel, csak az olyan emberekkel, akikkel valóban jól érzi magát


6. Művészeti ízlés: Fontosnak tartod-e/Előny-e, ha olyan könyveket olvas/zenéket hallgat/filmeket néz, mint te? Ha igen, milyen könyvek/filmek/zenék ezek?


7. Ateista vagy hívő?


8. Mennyire fontos, hogy jó ember legyen? Milyen értékrenddel, elvekkel rendelkezzen, hogy jó embernek tartsd?


9. Milyen életcélokkal rendelkezzen? Pl.: a. akarjon-e családot, ha igen, hány gyermekest; b. Magyarországon vagy külföldön tervezze a jövőjét; c. milyen foglalkozásra hajtson, milyen fizetéssel (mennyire fontos a pénz?) stb.



2020. máj. 11. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

KÜLSŐ


1.: Barna, vagy fekete. (Nem roma!)


2.: Mindegy.


3.: Mindegy.


4.: 175+


5.: Sportos, vékony.


6.: Elegáns, bőr, szoknya.


BELSŐ


1.: Legyen "esze".


2.: Teszek rá.


3.: Fanyar, szarkasztikus.


4.: Hüllő, óra, fegyver, nők, régiségek,...


5.: Ne legyen!!!


6.: Mindegy.


7.: Mindegy.


8.: ALAP!!!


9.: Ne akarjon gyereket!!! Idehaza tervezzen, annyit keressen, hogy ha beüt a gebasz, el tudja tartani magát.

2020. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán elvárás, inkább preferencia...

1. a, b, c

2. b

3. d + f

4. b, c

5. b

6. enyhén elegáns


1. fontos, hogy jókat tudjunk beszélgetni. Az nem zavar, ha ő más területen otthonos.

2. igen, mert mutatja, hogy tesz az életben való előrejutásért

3. vevő legyen a humoromra

4. társas hobbi tánc (salsa, bachata, argentin tangó, stb.)

5. a kettő között valahol.

6. nem.

7. nem a hit számít. Keresztény értékek szerint éljen.

8. a 7-es pontnak megfeleljen.

9. Magyarországon tervezzen, gyereket majd akarjon, a munka világában ne törjön túl magasra (mert ez a többi fontos dolog kárára menne).

2020. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

1. fekete vagy barna, de nem ezen múlik

2. kék vagy zöld, de nem ezen múlik

3. Közepes-hosszú és inkább hullámos vagy göndör, nem bírom ezt a szögegyenes élettelent

4. 160-170, ha ezek közül kell választani, de személy szerint elmennék 175-ig is. Nekem belefér a magasságomba egy magas partner és számomra arányosabb, szebb a testük a magasabbaknak.

5. sportos és átlagos között bárhol igazából. Csak ne legyen kövér

6. a goth lányokat különösen csípem, nem tudom miért.


Belső

1. nekem ez a legfontosabb. Senkinek nem győz meg a szépsége, amíg ez nincs a helyén. Szeretem a rafinált, talpraesett csajokat, pörgős észjárással. Az ilyenek meg tudnak állni a saját lábukon és tudnak igazi társak lenni.

2. Attól függ, hol. Hogy az egyetemet kettessel végzi el, az nem érdekel. De ha csak egy sima érettségije van, szaktudás vagy oklevél nélkül, az nekem már furcsa. Ezek az emberek jellemzően buták és link alakok. Kevés "elveszett tehetség" van az alulképzettek között. Inkább csak buták, lusták.

3. Fekete és intelligens humor előny. Szeretem a pimasz kóstolgatást is. Szeretem, ha egy lány le tudja csapni az én poénjaimat és nem csak hümmög rajta meg megsértődik.

4. Szeretem, ha egy lány kicsit "nerd", de nem feltétel. Eddig minden barátnőm otthon volt valamilyen tudományban és szerettem hallgatni őket, ahogy beszélnek erről.

5. Nem baj, ha nincs sok barátja, nem is kedvelem túlságosan az ilyen "mindenki a barátom" embereket. De azt sem csipázom, ha valaki a kis barlangjában tud csak létezni és nem lehet vele menni sehova többesben vagy még nekem is távolságot kell tartanom vele egy kapcsolatban...

6. Jó, ha foglalkozik ilyesmivel, de nem hiszem, hogy számít, hogy milyen az ízlése. Az is jó, ha hasonlít és az is, ha általa valami újat ismerhetek meg.

7. Ateista. Lehet papíron akármilyen vallású, de az istenes bullshittől a falra tudok mászni. Ha hisz a horoszkópban, az kizáró ok

8. Nem akarok jó kislányt. Persze ne egy mocskos szájú link ri... legyen, de nem szeretem a megfelelési kényszeres embereket. Az ideálom egy laza lány, aki kritikával illeti a rá irányuló elvárásokat és kicsit megy a saját feje után. Nem akarok senkinek és semminek a rabja lenni azért, mert ő meg akar felelni és mert mindenkinek adni akar, miközben mindenki szarik a fejére. Nem szeretem az áldozat és a mártír típust.

9. Nem szeretnék gyereket, szóval... A többi igazából mindegy. Ha külföldre megy, ne menjen úgy, hogy "léptem csá", hanem tudjunk menni párban, a fizetés meg mindegy, amíg nélkülem is boldogul és amíg nem 12 órázik meg éjszakázik a megélhetéséért.

2020. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A. Külső megjelenés:


1. Hajszín: a. fekete; b. barna; c. szőke


2. Szemszín: a. barna; b. zöld; c. kék


3. Hajhossz : minimum vállig érjen


4. Magasság: 165-180 közötti


5. Testalkat: inkább képpel illusztrálom...

[link]

[link]

[link]



6. Öltözködés: Fejtsétek ki! ez tág fogalom, állhat nyáron egy rövidnaci pólóféle v trikó is jól, jó egy farmer szűk trikó, szoknya is magassarkú sportcipő...bármilyen kombo lehet jó.



B. Belső tulajdonságok, viselkedés, életfelfogás satöbbi:

laza, vidám kiegyensúlyozott, bátor, határozott, laza, Ne akarjon se házasságot Se gyereket. Ne várja el, hogy eltartsam a 2 szép szeméért.


1. Mennyire fontos az intelligencia, a műveltség és az intellektus számotokra? Lényeges-e, hogy tudjatok komoly témákról beszélgetni, és ha igen, melyek ezek? Intelligencia a fontos.


2. Fontos-e, hogy jók legyenek a tanulmányi eredményei? Nem, de azért egy érettségi legyen meg.


3. Humor: Mennyire lényeges, illetve milyen fajta humor élvez előnyt? igen fontos


4. Milyen érdeklődési körökkel rendelkező lány keltené fel a figyelmeteket? Ez nem lényeges.


5. Mennyire fontos, hogy társasági lény legyen: a. mindig, mindenkivel barátkozzon, legyen az a "társaság közepe" típusú ember; b. jobb, ha introvertált, kevés barátja van, vagy ha több is, nem barátkozik mindenkivel, csak az olyan emberekkel, akikkel valóban jól érzi magát - ami neki megfelelő.


6. Művészeti ízlés: Fontosnak tartod-e/Előny-e, ha olyan könyveket olvas/zenéket hallgat/filmeket néz, mint te? Ha igen, milyen könyvek/filmek/zenék ezek? Nem.


7. Ateista vagy hívő? háát attól függ mennyire hívő...én nem vagyok az


8. Mennyire fontos, hogy jó ember legyen? Milyen értékrenddel, elvekkel rendelkezzen, hogy jó embernek tartsd? ne legyen bunkó sem lekezelő.


9. Milyen életcélokkal rendelkezzen? Pl.: a. akarjon-e családot, ha igen, hány gyermekest; b. Magyarországon vagy külföldön tervezze a jövőjét; c. milyen foglalkozásra hajtson, milyen fizetéssel (mennyire fontos a pénz?) stb.

- ne akarjon családot

- ne akarjob esküvőt

- annyi fizetéssel rendelkezzen amiből saját magát el tudja tartani / a foglalkozása gyakorlatilag mindegy, de ne legyen kú**rva.

2020. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Ne akarj ennyire megfelelni a pasiknak.

Ha nem hízol el az már elég. (Sok csaj ezt sem tudja megugorni)

2020. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vékony legyen, nőies és vidám, derűs.
2020. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
nekem már semmi. a kinézetet úgyis hozza kb mindegyik, személyiséget és iqt eqt meg egyik se, nincs is értelme így válogatni
2020. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1.amelyik jobban illik a lányhoz voros/barna/szőke fekete annyira nem jön be.

2.zold

3. Hosszú egyenes>hullamos

4. 160-190

5.atlagos kis felesleg de mellette sportol

6.arany közép út ne úgy mint egy öregasszony de ne is ez legyen az élete h mindennap vásárol a legujabb cuccoknol és inkább éhezik csak legyen új ruha. Összesegeben legyen csini és érezze jól magát a ruhajaban


1.ne legyen elvészve a világban de ne is legyen egy okostojás, lehessen vele beszélni bármiről és fogadja el ha nem tud valamit jól és gondolkozzon logikusan ne úgy mint egy hisztis 5eves

2. Ha érti a dolgát nem fontos hányás kapott rá

3.legyen kapható a viccekre és a dank memekre :D a sötétebb viccekre stb

4.jo ha egy kicsit minden érdekli, de úgy is találunk közös pontot

5. Inkább kicsit zárkózottabb kevesebb de igaz barátokkal

6.nem fontos bár nem rossz ha van olyan amit ketten szeretünk

7. Ateista egyértelműen

8. Legyen tartása, ne hagyja h eltapossak,ha valakit szeret akkor nem csalja meg ha meg ki szeret belőle nem játszon vele es a háta mögött. Legyen családcentrikus kedves és tudja h mi a munka ne máson akarjon élni hanem magát ellatni és még valósítani. Segítsen és tamogasson ha valami baj van és ne meg egy kést dofjon a hátamba.

9. Akarjon saját családot alapítani gyerekekkel, inkább Mo. Olyan foglalkozást amit szeret csinálni és nem minden nap csak küszködik vele, és keressen annyit amivel megfelelő szinten hozzatud jarulni mindenhez ami akadály értheti a családot. Tudja h a pénz mennyit ér és h nem szorjuk ész nélkül és h a párja nem bank. Spórol és nem napról napról el.

De ő nem létezik és ha még is már mással van és boldogan él :)

2020. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tökéletes együttállásban:


1. Barna


2. Barna


3. Hosszú, egyenes, vagy hullámos.


4. 160 cm alatt.


5. Vékony, vagy nagyon vékony.


6. A 15-ös válasz: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


B. Ember- és állatszeretet, őszinteség, megbízhatóság, talpraesettség, szeretetéhség, gondoskodó személyiség.


1. Igen, lényeges, hogy tudjunk komoly témákról beszélgetni. Hogy az mi, lényegtelen, akár emberi kapcsolatokról, az élet értelméről, közös jövőbeni célokról, vagy a teknősök szaporodásáról, nyelvek eredetéről, fejlődéséről, bármi. Nincs kimondottan olyan, hogy miről igen, mert széles az érdeklődésem. Inkább csak olyan, hogy miről nem. Szerintem nem jó, ha mindkét félnek ugyanabban a témában van mély ismerete, mert nem tudnának egymásnak újat mondani, illetve én nem érezném azt, hogy lenyűgözni tudnék, hiszen amit mondhatok, azt már ő is mind tudja. Valamint egy jól ismert területen van kialakult vélemény, és ha mindkettő félnek ugyanaz az érdeklődési köre, nagy eséllyel volna különbség a véleményekben, ez pedig személyiségtől függően mérgezheti a kapcsolatot.


2. Egyáltalán nem. Értelmes legyen, az nem papír függvénye, diplomás is lehet fogalmatlan.


3. Nagyon. Az aranyos. Például a "prank"-elés, vagy a tenyerembe fingok és belenyomom az arcodba nem ilyen humor nekem.


4. Lásd a 2-es pontnál.


5. Nekem az az ideális, ha nincs nagyon barátja, mert az a tapasztalatom, hogy széthúzza a kapcsolatot, ha az addig egyedül időt kapó barátoknak osztozniuk kell velem. Nem jó, ha azért nem tudsz egy közös programot szervezni, mert "már egy hete nem láttam a barátaimat, és panaszkodnak", hogy egy példát mondjak. Egyébként is úgy gondolom, hogy az embernek a párja kell, hogy a legjobb barátja is legyen - ha mással érzi jónak kibeszélni a lelki vívódásait, gondjait, napi élményeit, akkor az csak szex volna velem, nem párkapcsolat.


6. Nem vagyok művészlélek, így szinte semennyire, a filmezési ízlés viszont, mivel ez közös tevékenységhez kapcsolódik, számít. Az agyzsibbasztó vígjátékok, animációs filmek (Pixar, DreamWorks, hasonlók).

Csak az extremitások számítanának, például ne legyen sátánista, szélsőségesen heavy metal-rajongó, ilyesmik - de ez az öltözködésben is megjelenne, ha komoly hangsúlyt kapna az életében.


7. Mindegy, amíg toleráns mindkettő irányba, és emberileg jó.


8. A B pont felvezetésében foglaltak.


9. Akarjon családot, három, akár négy gyermeket is, Magyarországon, a kereset viszont nem érdekel - amíg ketten együtt tudunk felelősségteljesen családot alapítani, és kényelmes életszínvonalat biztosítani a gyerekeinek.


Ami fontos még, hogy én is ugyanígy megfeleljek, sok háklim van, a jó minőségű táplálkozás, a szelektív hulladékgyűjtés, LEGO-vásárlás, bújásigény, stb.

2020. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!