Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Defektes lehetek, azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Defektes lehetek, azért nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

23 vagyok, de senkim nem volt, még alakulóban sem. Nem tudom mi lehet a gond velem. Eléggé zárkózott vagyok, ami baj, de azért ennyi idősen találhattam volna már valakit, legalább ismerkedésre.

Kezdek attól félni hogy valami nagy gond van velem, és sosem fogok kelleni egy lánynak sem.


2020. máj. 10. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Zárkózott vagy. Ezzel meg is válaszoltad a kérdésed.
2020. máj. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is zárkózott vagyok és 23F. Nekem volak lehetőségeim csak elszalasztottam őket. Azárkózottság nagyon hátráltató tényező. Egy barátnőm volt eddig de az is csak amiatt mert igazából ő kezdeményezett nálam.

Biztos sokan mondják hogy próálj meg nyitott lenni de ez nem egy csettintésre megy. Esetleg próbálj olyan környezetben ismerkedni ahol nyitottabb tudsz lenni. Nekem pl. barátokkal való iszogatás az egy ilyen dolog, vagy ha a hobbimról van szó

2020. máj. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Ez baromság. Nem az összes ember extrovertált és még is találnak párt. Nem tudom miért hiszik azt, hogy extrovertáltság = barátnővel. Nem baj ha zárkózott vagy. A mai nők egyébként is kattantak kicsit, főleg ebben a korban :D Ilyenkor nem a csendesebb pasikat választják, de majd át térnek arra amikor már sokat csalódnak a nagyszájúaktól.
2020. máj. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedre csak akkor lehetne válaszolni, ha megírtad volna azt is, hogy idáig mennyit próbálkoztál az ismerkedéssel. Általában manapság is a férfinak kell kezdeményezni: egy lány nemigen fog elhívni téged randira. Ha tehát nem próbálkozol rendszeresen, akkor ne is csodálkozz, hogy nem volt még barátnőd. Ha viszont igen, akkor más a helyzet, és ekkor is számos magyarázat lehetséges. Az egyik nyilvánvaló, hogy nem vagy túl jóképű. De szerintem a bátortalanság, határozatlanság, bizonytalanság, szorongás, az erős karakter hiánya az, ami még az előnytelen külsőnél is jobban taszítja a nőket. Egy másik hasonló erejű taszító tényező a kedvetlenség, felvidíthatatlanság, humortalanság. A nők számára a magabiztos, karakteres, lazulós, könnyed férfiak a legvonzóbbak. Az ilyen férfiak mellett érzik biztonságban és ellazultan magukat. Aki az ellenkező véglethez közeli a magabiztosság és a könnyedség, humor terén is, annak nehéz dolga van a társkeresésben. Azt javaslom, hogy menj fel egy internetes társkeresőre, regisztrálj, és írogass kezdeményező leveleket, minden nap mondjuk 5 nőnek. Ne a gyönyörű nőknek írjál, mert valószínűleg csak az idődet vesztegeted. Ne add fel az első héten, legalább fél évig kitartóan próbálkozz. Teljesen normális, hogy tízből kilenc nő elutasít vagy nem válaszol. Ha elég kitartó leszel, így fogsz találni társat.
2020. máj. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Mert zárkózott vagy. Minden nő az extrovertált, nagyhangú férfiakra bukik.
2020. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!