Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kerülhetnék közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék közelebb az egyik tanáromhoz?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, mindketten felnőtt emberek vagyunk és már nem is fog többet tanítani, tehát ebből a szempontból semmi akadálya nem lenne semminek. Viszont ez nyilván nem elég... és ezt nem tudom, hogy mivel vagy hogyan lehetne előre lendíteni a dolgot, egyáltalán csak megpróbálni vagy a tudomására hozni, hogy mit érzek iránta. Még a második félévemben (tavaly tavasszal) tanított először és akkor rögtön bele is zúgtam. Már az első percektől kezdve nagyon szimpatikus volt, mind a személyisége (már amennyit láttam belőle diákként, de nagyon közvetlen volt velünk, barátságos, segítőkész, kedves, vicces stb. és sokat mesélt is magáról) és a külsőre is tetszett. Nem foglalkoztam vele vagy inkább úgy mondom, hogy nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget. Úgy voltam vele, hogy oké, tetszik, nagy dolog, majd elmúlik. Viszont rá kellett jönnöm, hogy még mindig nem múlt el és hiába próbálkozom ismerkedni stb., valahogyan senki iránt nem érzem azt, amit iránta. Mint írtam már nem tanít (ősszel tartott nekem utoljára órát), de azért az egyetemen párszor összefutottunk (amíg be lehetett járni) és még mindig nem tudtam úgy ránézni, hogy ne mosolyognék rögtön... tulajdonképpen mindig az volt a napom fénypontja, ha láthattam vagy hallhattam és imádtam az óráit is. Ha csak szóba kerül egy beszélgetés kapcsán, akkor is rögtön mosolygok mintha tiszta zizi lennék. Csomószor álmodtam is már vele, szoktam erről-arról fantáziálni vele kapcsolatban, többször rákeresek a neten, kb. mindennek utána néztem már ami elérhető vele kapcsolatban. Én is tudom, hogy ez mennyire betegesen hangzik, de valahogyan nem tudom túltenni magam rajta. Próbálkoztam azzal is, hogy direkt kerültem stb., de nem segített, nem tudtam elfelejteni. Lehet az lenne a jobb, mert mégis reálisabb, mint egy kapcsolat, de nem megy. Szóval egyre többször átfut az agyamon, hogy mi lenne ha... Csak nem tudom, hogy ide egyáltalán hogyan juthatnék el, mit kellene tennem ennek érdekében. 21/L
2020. máj. 9. 23:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ő is egyedülálló, ezt kb. a két kezemen sem tudnám megszámolni, hogy hányszor hallottam a szájából... nagyon sokszor megemlítette már, hogy egyedül van, nincsen barátnője, szeretne barátnőt és ennek mindenféle variációja. Szerette magát reklámozni is, hogy pl. tud főzni vagy eddz, szóval azért tett ilyen jellegű megjegyzéseket is gyakran tett. Mindig nagyon barátságos, kedves, mosolygós stb. De hát ebbe valószínűleg én is többet szeretnék belelátni, mint ami valójában ott van.
2020. máj. 9. 23:23
 2/7 anonim ***** válasza:

A beteg az orvosába, diák a tanárába. Elmúlik, mint a kanyaró.

Egyetemen a tanár ne ajánlkozzon a fruskáknak, hanem tanítson. Te meg bedőlnél. Túlzottan misztifikálod, jó, hogy meg nem sajnálod “szegény árvát”.

Elég éretlen vagy és persze naiv, tapasztalatlan. A férfiak nagyon jól tudnak apellálni a nők gyámolító, anyai ösztöneire. Elnne higmdd már, hogy aszkéta életet él.

2020. máj. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez romantikus történet :) Ő hány éves? Gondolom 40 vagy afeletti. Nekem is volt ismerősm aki bele szeretett és soha nem lett belőle több. Sajnos ha annyira bejöttél volna neki, akkor szerintem kezdeményezett volna már rég. Főleg ha úgy mosolyogtál rá ahogy leírtad, ezt nehéz félre érteni. Meg lehet csak neked ez tetszik, hogy nem lehet a tiéd :D Szerintem ez lehet benne. Én nekem is volt ilyen.
2020. máj. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Simán meny oda hozzá kérdező, és ajánlkozz fel neki!

Nem fog meglepődni, mert gondolom minden évben fenékbe dug 3-4 ilyen kislányt, ott a suliban.

2020. máj. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 Nem kezdeményezhet, ha tetszik neki a lány, akkor sem. Oké, egyetemen már elfogadott a tanár-diák kapcsolat, de a tanár nem kezdeményezhet. Hiszen ha a diák elutasítja, és kiderül, hogy “fú ez a ronda öreg bácsi nyomult rám”, akkor annyi a jóhírének.

Tehát kénytelen a diák kezdeményezni, abból nem lehet baj. Kérdező, felesleges ennyit agyalni, ha már nem tanít és nem is fog, akkor beszélj vele. Ha nem lenne korona, akkor azt mondanám kérj egy fogadóórát, de így nehéz. Esetleg e-mail, facebook, bármi? Ha nem lépsz, sosem derül ki, hogy mi a helyzet.

2020. máj. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy majd elmúlik, de már több mint egy év eltelt és még mindig nem múlott el... Nem kell kiforgatni a szavaim sem, nem sajnálom stb., de igenis tetszik és kedvelem, ezzel pedig szerintem nincsen semmi baj. Valamint tényleg nincsen senkije, tényleg egyedül van stb., ezt sem én találtam ki. Ő tipikusan az a "szerencsétlen" típus, szóval a legtöbb ember nem mondaná rá, hogy micsoda férfias, jóképű, talpraesett, határozott stb., stb., úgyhogy nincs is túl sok rajongója az egyetemen sem és ő sem az a fajta, aki a diákokat akarja becserkészni. Akik szeretik ők azért szeretik, mert jó tanár, de még soha senkitől nem hallottam egyebet. Amúgy 30 éves. Azon én is gondolkoztam, hogy talán ő is tett volna valami konkrétabb utalást vagy akármi, de nem tudom. Azért mindenki előtt ezt nyilván az ember nem teszi meg, sem én, sem ő. Annyi, hogy mindig mosolygott ő is, nézett, odajött beszélgetni stb., de semmi több.
2020. máj. 10. 10:40
 7/7 anonim ***** válasza:
30 eves? Akkor zoldfulu. Hagyd h kicsit erjen.
2020. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!