Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet, és érdemes próbálkoznom, ha igen akkor hogy?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem. De most összezavarodott én is tetszettem neki, de vissza került az exe a képbe ez mi akkor igazán nem is tetszettem neki?

Csak chaten beszéltünk és telón a személyiségem nagyon megfogta (Mielőtt jönne a sok okos ember, hogy jaj chat stb ) Volt több ilyen chatelesből született kapcsolatom. ) Na de most nem ez a lényeg. Hanem az hogy eddig bejöttem neki és most képbe került régi exe akivel xy éve volt. Ez akkor azt igazolja nem is érzet irántam olyan mély dolgokat nem ? Mi a legjobb ebbe a helyzetbe, amit tehetek?

Ez szerintem csak fellángolás.


A kérdés másik fele főleg hozzátok fűződik lányok.


Hogy van ez hogy hírtelen régi ex beugrik s újra azt hiszitek hogy éreztek iránta valamit vagy ez csak emlék miatt fellángolás ?

Tőletek is kérdem, hogy jöjjek ki ebből jól.

És nem nem egy 15 éves lányról beszélek már felnőttkorú 18+


2020. máj. 9. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

“nem is érzet irántam olyan mély dolgokat nem“

Bármennyire is szeretnéd, chaten nem alakulnak ki mély dolgok. Igen, lehet hogy volt chatről kapcsolatod, de a kapcsolat csak akkor alakult ki, miután már találkoztatok. Egy képernyőbe senki nem fog beleszeretni, bármilyen jól elbeszélgettek. Amit érzett, az maximum érdeklődés, semmi mély dolog. Ha az exét szereti, hagyd.

2020. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!