Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lett volna egy randim tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett volna egy randim tegnap este, Átvert vajon?

Figyelt kérdés
7-re volt megbeszélve, 8-kor írta, hogy bocsi, de tovább tartott valami, most indul. 9-kor azt az üzenetet kaptam, hogy tengelytörése lett a kocsijának. Ez ugye nem egészen hihető? Már letiltottam különben.

2020. máj. 9. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tényleg eltört a tengelye, de nem valószínű. Jobb kamut is kitalálhatott volna... Jól tetted hogy tiltottad.
2020. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem nagyon hihető, valószínűleg le akart rázni
2020. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. Sorba jöttek a kifogások órás késéssel.
2020. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2020. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem irtad, hogy magatol irt-e, vagy csak azok utan, hogy te kerested.

Ha magatol irt, nem hinnem lerazasnak. De annak igen, hogy egy taho, vagy iszonyu link, nem tart fontosnak, mert a mobiltelefon koraban lokhetett volna uzenetet idejeben.

Osszessegeben rafert a letiltas.

2020. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen exem (Dani), akinek mindig akkor történt valami az autójával, apja kutyájával, a szomszédjával, nővérével, haverjával, stb....,amikor találkozó volt megbeszélve.


Ez alapján azt mondom, hogy kamu kifogás. Csak volt előtte egy randija, ami nem jött össze és úgy gondolta, hogy mégse tesz 2 randit 1 napra.

2020. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, elofordulhat hogy ez tortent, amit mondott. De akkor sem állja meg a helyet, hogy miert csak egy oraval a randi kezdete utan szolt, hogy tovább tartott valami. Eleve ha én randira mentem, azt nem a nagybevasarlas meg az esti edzes koze idozitettem, hanem arra a delutanra/estere a randi volt a program, szoval nem fordulhatott elo, hogy valami tovabb tartott, elhuzodott. Vagy ha igen /pl. orvos, azt hitte delutan 5re szabad lesz, de kozbe jott egy surgos mutet ami elhuzodott, es a mutobol nem tud neked irni/ akkor azt rogton ezzel meg is magyarazhatja.

Nagyon csuny dolog volt, hogy egy orat hagyott varni, es csak utana jelentkezett. En nem vartam volna aztan meg egy tovabbi orat, hoyg odaerjen.


Masreszt viszont nem ugy oldanam meg hoyg letiltottam, hanem ha legkozelebb keres, akkor megmondanam neki, hogy ez nagyon nem tetszett, es emiatt nem akarok tole mar semmit. A letiltas nekem gyerekesnek tunik, a problematol valo elmenekulest. Nem kell besertodni, hanem konstruktiv kritikakent elmondani, hogy ezzel el is ment a kedved.

2020. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Felejtős randid maradt el. 1: nem utólag egy óra múlva jeleznék, hanem előre, hogy bocsi, késni fogok valamiért. 2: Ha már így alakult, szólnék kb mikor érek oda. 3: Ha pedig valós a késés és önhibáján kívül, azonnal jelezném, hogy mégsem tudunk randizni. 4: Meg azt sem üzenetben közölném, hanem felhívnám. 5: Megbeszélnék vele egy új időpontot.

Véleményem szerint akit ennyire nem érdekel, hogy valaki vár rá,ráadásul egy randira, azt az embert nem tudnám komolyan venni.

2020. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Én meg odáig nem jutok el hogy szóba áljon velem eg ynő. az ilyennek meg jut a nő. gratulálok élet
2020. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy hazudik-e.

7-re van megbeszélve. Ha tudom, hogy fél óra az út és nem érek oda, akkor időben jelzem ezt. Az, hogy 8-kor jutott eszébe, hogy erről téged tájékoztasson, gáz.

Kuka ez a srác.

2020. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!