Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől lehet az, hogy egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy egy nő a beszédével úgymond megérinti a lelkem, tehát hatással van rám? Érzelmet hoz létre bennem?

Figyelt kérdés

Ismerem egy ideje, de munkából, tehát felszínes dolgokról csevegtünk mindig. Nem volt soha semmi kontakt köztünk, csak hülyeskedve flörtöltem vele, ahogy a többi nővel szoktam, ő pedig nem viszonozta - van párja..


De volt egy pillanat, mikor beszélt hozzám, és egyszerűen belül valami iszonyú jó érzés végigment bennem. Ez mi? És mitől van?


Köszi


2020. máj. 8. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Szerelmes vagy😍😍

Vannak nem racionális elven működő dolgok...

Én azt a mai napig nem értem, hogy miért vonzódtam egy férfihoz. Nem is tudom, tudok-e annyit róla, ami miatt érezhetnék többet, gondolhatnék többet a "kapcsolatunkba", de egyszerűen csak elolvadtam attól, ha rámnézett, ha beszélt hozzám...

Nem tudtam rá a választ, most se tudom... de már nem aggaszt:(

2020. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
#1-el ellentétben szerintem nem feltétlenül vagy szerelmes. A szerelem jóval több annál, amit leírsz. Egyszerűen csak jól rezonál a lelked az övével, sikerült abban az egy pillanatban olyan hullámhosszon sugároznia, amelyre a lelkedben éppen volt fogadókészség. Nekem is volt ilyen néhányszor az életemben, még olyan nőkkel is, akikkel még barátság sem alakult ki, és nem azért, mert nem lett volna erre lehetőség. Hiába az efféle egymásra hangoltság, más lelki tényezők is kellenek, hogy szerelem alakuljon ki. Ettől még persze jól esnek az ember lelkének az efféle impulzusok.
2020. máj. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán attól, hogy normális emberi lény vagy -,- mindenkivel megesik ez, mi olyan különös ebben???


Gondolom szép lehet a hangja, vagy a kifejezés módjai, esetleg okosan, vagy humorosan beszél, valami olyant mondott, ami megtetszett, honnan a fenébōl kéne ezt tudjuk helyetted?-,-

2020. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!