Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyobb az esély összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb az esély összejönni egy olyan lánnyal akinek van gyereke, mint akinek nincs?

Figyelt kérdés
Nekem egy olyan lány tetszik akinek van egy gyereke.Egyedül neveli a gyerekét.A lány szép és kedves is,személyesen ismerem.Nagyobb az esély összejönni így vele hogy gyereke van,vagy ugyanannyi mintha nem lenne gyereke?Vagy az is lehet,hogy egy gyerekes anyukával még nehezebb is összejönni,mint egy egyedülállóval?
2020. máj. 6. 20:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
TIÉD lehet!
2020. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
35%

Gyerekes -elvált- nőkből Dunát és Tiszát is lehet rekeszteni.

Az összes ilyen nő kap az alkalmon, ha talál egy lúzert aki eltartja és felneveli a kölykét, aki majd úgyis flegmán az arcodba vágja, hogy ne szól neki semmiért mert nem vagy az apja!

2020. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
#12 nem hiszem hogy bárkivel összejönne azért mert van egy gyereke.Kölcsönös vonzalom nélkül nem fog összejönni velem.
2020. máj. 6. 21:15
 14/21 Ypszilon1980 ***** válasza:

Konkrétan csak a kérdésnél maradva a válasz az, hogy nehezebb sokkal gyerekes anyával összejönni, ne keverjük össze az ismerkedéssel, randizással, mert ez a része lehet, hogy könnyebb.

Tovább lépve meg az a baj, hogy ott 2 ember kell, hogy elfogadjon és nem tudod a hátteret, nem tudhatod, hogy a gyerek mennyire van odáig az apjáért vagy mennyire ellenzi azt, hogy más legyen az apja, mint aki biológiailag volt.

Egy anyának meg 10x fontosabb lesz az, hogy a gyereke kit fogad be, ha meg nagy lesz és lázadni fog, akkor állandóan megkapod majd, hogy nem te vagy az apja.

2020. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ypszilon 1980 ezt nem tudhatjuk előre hogy mi lesz.Meg talán nem is kell ennyire előreszaladni.A legfontosabb az lenne most,hogy igent mondjon a lány
2020. máj. 6. 21:23
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem lány,hanem minimum Nö vagy inkább asszony...
2020. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#16 alig múlt 20 éves.Szerintem nevezhetjük lánynak.
2020. máj. 6. 23:36
 18/21 Ypszilon1980 ***** válasza:

Sajnos nekem már volt ilyen kapcsolatom és ismerem a buktatóit. Más a helyzet, ha pl. egy fárfinak is meg nőnek is van már gyereke és úgy találnak egymásra, vagy a pasi már volt házas, stb., de első kapcsolatnak ilyen az azért sok problémát tud okozni, minden esetben csak második leszel minimum és még ott a pasi is.

Természetesen te döntesz.

2020. máj. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
Bocsi, ezt nem ide akartam írni: "és még ott a pasi is"
2020. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Minél több gyereke van, annál esélyesebb. Ismertem olyat, aki egy 3 gyerekes nővel jött össze, mert hogy az nagyon érdeklődött iránta, mi másért tette volna, mint szerelemből. :D
2020. máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!