Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajoknak joguk van bárkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak joguk van bárkit elutasítani. De miért háborodnak fel, ha azt hallják, a pasiknak meg joguk van bárkinél próbálkozni?

Figyelt kérdés
Az rendben van, hogy a csajok simán elutasíthatják azt, aki nem tetszik nekik. De épp ilyen joga van a férfiaknak is kezdeményezni. Viszont ha megteszik, a nők részéről meg a fröcsögés, hogy "autista" "minek zaklat engem" és így tovább.
2020. máj. 6. 09:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Van pár olyan degenerált nő, aki egy db próbálkozásra is így reagál, nyilván. Azért a nők többsége nem ilyen. Persze nyilván vannak ennek árnyalatai - az már zavaró, ha vki többszörös visszautasításra IS nyomul, ha nyilvánvalóan nagyon alkalmatlan időpontban / helyzetben csajozik (amikor a másik épp ügyet intéz a postán az ablaknál - komolyan, egy pasas akkor kezdte el "tenni a szépet" nekem, miközben konkrétan az ügyintézővel beszéltem -, amikor telefonál, temetésen stb.), vagy ha olyannál próbálkozik, akiről tudja, hogy van valakije.
2020. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Felőlem próbálkozhat. De aztán ne én legyek a világ kvája ha elutasítom. Mert általában ez van. az ilyen mindenkire rárepülő, görcsösen párt akaró pasik nem viselik el az elutasítást. Akkor sem ha az szépen, kulturáltan van megfogalmazva. Joga van próbálkozni, igen. De ahhoz nincs joga hogy becsméreljen, rágalmazzon a döntésem miatt.
2020. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként is joga van mindenkinek elutasítani egy nőt. 30 feletti szűz hapsiként simán elutasítottam a fogyatékos, mázsaharminc, fogatlan stb nőket. És ez így helyes, senki nem szeretne olyantól semmit, akire nem tudna felizgulni sehogyan sem.
2020. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!