Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lesz olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz olyan lány aki elfogadja hogy valamikor pszichológushoz kellett járnom egy poszttraumás stressz+depresszió kombó miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon kemény volt. Megéltem a pszichikai poklot ami szerintem durvább volt mint a fizikai... Viszont most olyan erősnek érzem magam hogy már csak a halál állíthat meg a céljaim elérésében;) De ezt nem fogom semelyik lány előtt titkolni de nem is akarom. Ez is én voltam egyszer...
2020. máj. 5. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lesz. Mindenki életében történnek olyan dolgok, ami miatt pszichológushoz kényszerül. Sose szégyen és késő segítséget kérni.


Gratulálok és remélem megtalálod a boldogságodat.

2020. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hú nagyon köszi a választ! Szerencsére már úgy gépelem ezeket a sorokat hogy megtaláltam Önmagamat. Az a legviccesebb hogy ha most találkoznék az egy évvel ezelőtti önmagammal olyan pofont lekevernék saját magamnak hogy attól koldul:DDD
2020. máj. 5. 21:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond ezzel. Dolgozz tovább magadon és gratula, amiért ilyen vagy.
2020. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lesz olyan lány, nyugi.
2020. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lányként írom, hogy semmi probléma nincs ezzel. Sőt, épp ellenkezőleg. Szerintem tiszteletreméltó, ha valaki felismeri, hogy segítségre van szüksége és nem fél kérni azt. Az pedig, hogy nem tagadod le az énedet azt mutatja (legalábbis szerintem, laikusként) hogy valóban sikerült felülkerekedned az életed ezen a szakaszán.

Szóval szerintem nincs miért aggódnod. Az írásod alapján boldognak és határozottnak tűnsz, és nem ismerek olyat, aki ezt a kettőt ne értékelné annyira, hogy zavarja a hozzájuk vezető út.

2020. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer mindenkinek;) Amúgy néha el se merem hinni hogy milyen boldog vagyok:DDD Imádom az életet és erre 30 évesen kellett rájönnöm. Puszilom az összes gyks-t;)))
2020. máj. 5. 21:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak jó tapasztalatom van a pszichológussal és az önfejlesztéssel. Aki nem tudja értékelni, amit elértél, az annyit is ér... nullát.
2020. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amikor a férjem autóbalesetben elhunyt, pszichológushoz mentem. Abban is segített, hogy hogyan, milyen körülmények között mondjam el a kisfiaimnak, hogy a papa nem jön többet haza.


Nem "szervi" bajod volt, hanem trauma ért, és segítségre volt szükséged átmenetileg.


Már miért ne mondhatnád el?!

Ha ez zavarja, akkor ő nem a te embered.

2020. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hangulatjavító+alkohol kombó beütött.

Na jó nem, de gyanús.


Az a baj az ilyen jujjdeszupiéletemlett exdepressziós emberekkel, hogy cérnából van az idegzetük, és a legkisebb kis problémától is egyből visszaeshetnek az önsajnálat medrébe.

2020. máj. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pedig nekem tényleg jujdeszupiéletem lett;) Ha hiszed ha nem. Mondjuk azt hozzá kell tenni hogy nekem volt egy jó alapom csak rossz felé mentem vele:) Ezt a kis problémát meg nem értem. Fogalmad sincs szerintem hogy milyen nehéz ebből felállni úgyhogy nekem innentől az élet egy ujjgyakorlat;)
2020. máj. 6. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!