Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Téged ki tanított csajozni/pas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged ki tanított csajozni/pasizni és hogy csinálod?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 22:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Senki és leginkább sehogy.
2020. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Magam tanultam ki évek alatt, tapasztalatbol.
2020. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Senki. Magamtól szoktam, de rosszul megy.
2020. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Senki. Kb 14-15 evesen kezdtunk tobbed magunkkal “pasizni” ha lehet ezt mai fejjel annak mondani :D evek alatt jottek tapasztalatok. Es igy. Nyilvan kerteztem ezt azt anyaektol, noveremektol. De azok mar inkabb parkapcsolati dolgok voltak, nem a pasi becserkeszesenek trukkje. Sztem en nagyobb flortolo vagyok barkinel a csaladomban. Bar egyik noveremben benne van az a bizonyis X faktor. :D
2020. máj. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Utolso voltam. Eleg sokat lestem el filmbeli szupernoktol. Akiknek a karaktere vagy szerepe tetszett. Onnan rengeteg otletet loptam. Ha ez segit...
2020. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Introvertált vagyok nekem még a barátkozás, vagy szimpla társalgás sem megy normálisan nem hogy a csajozás :d Nem is erőltetem emiatt
2020. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Senki, pontosabban az "élet" :D

Mondjuk, sosem "csajoztam" a szó klasszikus értelmében, vagyis nem csaptam senkinek sem a szelet egy este kedvéért.

Régebben, ha láttam egy szimpatikus lányt, akkor elhívtam kávézni és vagy belement, vagy nem.


Manapság a Tinder hatalmas segítség, legalábbis ott nincs "hideg hívás", mert mindenki tudja, hogy ismerkedés a cél.


32F

2020. máj. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Senki. Magam tanultam, anyám mondta, hogy ne legyek balfsz, irány a mélyvíz, én meg nagyjából beláttam, hogy ez így megy. Anyám tipikusan az a nő, akit mindenki el alar hívni a korosztályában, de senki sem mer, mert hihetetlenül kemény nő, betonbiztos stílussal. Mindig megmondja, ha szar vagyok, neki nem a fia a legszebb. Épp ezért érdekel a véleménye arról, hogy milyen egy ilyen nő szemében a kemény férfi. Úgy voltam vele mindig, hogy ha ő nem forgatja a szemét a hülyeségeimen, akkor nem fogok felsülni a nők előtt.
2020. máj. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Senki és szörnyen:D Például számomra a flörtölés egy teljesen érthetetlen dolog, fogalmam sincs hogy kell csinálni és nem zárnám ki azt se, hogy ha volt is olyan srác aki próbálkozott vele nálam észre se vettem...:D Egy módon lettek eddig kapcsolataim, valamiért elkezdtünk barátok lenni, aztán nagyon jó barátok lenni és akkor egy ponton ultra romantikusan kb megbeszéltük hogy ezzel mi legyen. Igazi randin is alig voltam, sőt van aminél a mai napig nem tudom, hogy randiztunk vagy csak találkoztunk kettesben:D
2020. máj. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az élet többnyire. De nem vagyok nagy tehetség. Lányként mindig fiúkkal lógtam, úgyhogy én kvázi úgy szedtem fel pasikat, ahogy ők próbálkoznak lányoknál.


Nem igazán jó módszer, de nekem ez az egy van csak.

2020. máj. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!