Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és van egy 19 éves srác akivel még fesztiválon ismerkedtem meg. Most a karantén alatt nagyon sokat beszélgettünk és sokszor volt olyan hogy dicsérte a melleim ha küldtem neki kepet illetve sokszor elokezdte hogy latni akarja okeet, nem ruha nelkul hanem csak ugy. Egy ido utan sok volt és megmondtam neki hogy hagyjuk inkabb egymást ha csak az érdekli folyton. Mostanába egyre tobbet keres es szoba se hozza. Kb 40 km re lakunk egymástól de szeretne majd találkozni is. Őszintén szerintetek mit akar?

Oke az is ha dugni csak kérlek ne dorgoljetek az orrom alá szemétláda módjára, meglehet az ilyet fogalmazni normális hangnemben is. Koszi.


2020. máj. 3. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan női szemmel közelítem meg a történetet, de Nekem nagyon úgy fest,hogy egy olyan srácot fogtál ki, aki nagyon hű a korához. Éretlen és kifiús.Aki meg akar ismerni úgy igazán, nem a melled fogja dícsérni, vagy legalább is biztosan nem ebben a formában.
2020. máj. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát így elsőre szerintem is csak egy kört akar a hintán, gondolom arra bazíroz hogy ha türelmes lesz akkor eléri a célt
2020. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Ez a srác szimplán egy paraszt szerintem, hagyd a fenébe.
2020. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha pl. látok egy nőt, nyilván nekem is beindul a fantáziám, és magamban elgondolkodom egy-két dolgon, más kérdés, hogy ezt nem teszem szóvá az adott nőnek, és még ha (valamelyest) ismerem is, akkor sem a melleit fogom folyamatosan dicsérgetni. Ismerkedés közben meg pláne nem ezzel fogom zaklatni a másikat, még akkor sem, ha mondjuk szóba is kerül a magánélet, vagy valamilyen szexuális jellegű kérdés. Őszintén szólva számomra nem úgy tűnik, hogy ez a srác komoly kapcsolatot keresne veled. Neked kell eldöntened, hogy mit szeretnél, de én úgy vélem, hogy még ha csak szexkapcsolatot akarna a srác, azt is elmondhatná érettebb módon is, mint így.
2020. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor a melleidrol beszelt meg kert kepet, mint minden rendes fiu otthon, onkielegitett, es kellett hozza a kepanyag. De ha ezutan nem tunt el, az biztato. Akkor eloben valodi szex is lehet. Mast nem tudnek garantalni, ha masert nem, a tavolsag miatt.

De ki tudja. Mindenesetre nem igyekezett leplezni, hogy csak egy kanos fiu, es aki komoly, az tud viselkedni.

2020. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!