Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A női féltékenység erősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női féltékenység erősebb mint a férfi?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nő vagyok, de lehet hogy erősebb a mienk. Elég hisztisek tudunk lenni és sokmindent túl reagálni, úgyhogy ilyen szempontból jaj nektek! :)))

Egyébként van olyan eset is amikor a férfi roszabb, egyszer egyik exem ajandekozott nekem egy számítógépet, és én azt hittem jószándékkal. Sajnos követőt tett bele és minden tevékenységemet le figyelte (természetesen fb, és minden közösségi fiókomhoz hozzá férést nyert). Úgyhogy mikor hogy.

2020. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Ez b..romság. Nincs ilyen, hogy erősebb.

Aki féltékeny, az önbizalomhiányos, nem bízik se a párjában, se saját magában. A féltékenység mindig rólunk szól, és nem a másikról.

2020. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy nem függő lenne a dolog.

Nő vagyok és egyáltalán nem vagyok féltékeny típus. Ugyanakkor ismerek mindkét nemből olyat akitől a falnak mennék. Féltékenyek a légyre is ami beszáll az ablakon. Szerintem a féltékenység féltékenység mindegy mi lóg vagy nem lóg az ember lába között.

2020. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
inkább csak gyakoribb, alaptalanabb, és értelmetlenebb
2020. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a nemek határozzák meg, hanem az illető önértékelési problémái. Amivel nő is, férfi is rendelkezhet. Egyébként ha azt vesszük, hogy a bántalmazásos kapcsolatok többségében férfiak bántalmaznak nőket, és ezeknek az első lépése a féltékenység, akkor a bántalmazássá fajuló féltékenység, ami nagyobb hányadban köthető férfiakhoz, mint nőkhöz, talán választ is ad a kérdésedre.
2020. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!