Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Járnátok olyan nővel, akinek ilyen hasa van?

Figyelt kérdés
[link]

2020. ápr. 28. 19:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Te vagy az undorító #30.
2020. ápr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

"Undorító itt néhány "ember"."


Igazad van!


Nyugodj meg kérlek, és egyél 2 fánkot, a cukor jót tesz a stresz ellen.

2020. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
82%
#30: Bocs, de szerintem a csaj saját magát járatja le ezzel, bazári majmot csinál magából azzal, hogy még büszke is a löttyedt hájára. Nem azt üzeni, hogy "Ne legyetek ilyenek", hanem azt, hogy "Lefittyenő hájjal is lehettek szépek, nem kell fogyóznotok". Aki még büszke is egy ilyen testre, arra mit lehet mondani?
2020. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel az oltári barom és debil "új világgal", hogy szó szerint rákényszerítik az emberekre azt, hogy fogadjanak el mindent, sőt, megbélyegzik azokat, akiknek más a véleménye. Nos, én magasról teszek erre, a cigány az cigány, a kövér az kövér, a h*lye az h*lye, a b*zi az b*zi stb. Nincs is ezzel baj, effektív nekem sincs bajom velük addig, amíg nem kérkednek vele. Az meg már egyenesen felháborít, hogy akár az előbb felsorolt emberkék már ott tartanak, hogy pozitív megkülönböztetést és "védelmet" kapnak. Mire fől? Csak kérdezem!


Meg hagyjuk már a virágnyelvet. Ez a nő KÖVÉR! Lehet ezt cifrázni, meg díszcsomagolásba tálalni, meg teltkarcsúzni, meg plus size-ozni. Nekem és a hasonló ízlésűeknek marhára nem fog tetszeni az ilyen nő.


Végül, de nem utolsó sorban, ha már szólás szabadság, akkor tessék elfogadni mások véleményét is.

2020. ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Van élet 250 kiló felett is... de nem sokáig. :)
2020. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!