Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ahhoz, hogy valakinek barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz, hogy valakinek barátnője legyen, nagyon jól kell alkalmaznia csajozós technikákat?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 27. 08:17
1 2
 11/14 Kornikus00 ***** válasza:
100%

9-es válaszoló vagyok!


Magamból indulok ki,én teljesen átlagos külsejű pasi vagyok és az életembe csak 3 koly kapcsolatom volt, és nem azért mert 'felszedtem' őket. Nem! Ők adták a jeleket, a zönld utat, nem velem elutasítoak, hanem gyakorlatilag ők szedtek fel engem, miért mert a külsőm bejött nekik. És hiába próbálkoztam az életem során nőknél, egyszerüen nem jöttem be külsőre nekik. Ha csajozni, és felszedi kell egy nőt, ott már gondol vannak! Elmondom neked, nincs ilyen. Sose volt. A nőknek amelyik férvi vonzó, tesztek is érte hidd el. Ha nem, meg hiába mész oda, hiába írsz rá. Nem fogsz semmi elérni vele.


Eset vársz még meg tetszel egy csajnak, attól próbálkozni lehet, de várj sikereket. Várj még meg tetszel valakinek. Ez sok időbe telhet, és rombolhatja az önbizalmad. De nem lehetlen.

2020. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Kornikus00 ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem jó a billentyűzetem kimaradt szavakért bocsi.
2020. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy valakinek barátnője legyen önmagának kéne lennie, és nem más emberek személyiségével játszani, hogy ő milyen nagyduma party. Légy önmagad és ne akarj más bőrében hódítani.
2020. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kornikus00 ***** válasza:
De hiába önmaga ha kinézetileg nem tud teljesíteni. Szóval mind egy. Kibacott külsőn függ az ember boldogsága!
2020. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!