Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan szorongok, mert szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szorongok, mert szűz vagyok ennyi idősen?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok férfi nem volt még kapcsolatom sem.


Most ismerkedem egy lánnyal. Nem tudom hogy mi legyen.

Nem szeretnék szorongani ez miatt, de nem könnyű...


2020. ápr. 25. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Fölösleges. Egyetlen hátrányod itt lesz, ha vitázol valakivel és nincs jobb érve, akkor gyorsan jön a "há' te meg cűz vagy huszonöt ívesen, így nem érvényes amit mondasz" vagy a leincelezés.


Primitív dolog, így jobb ezeket ignorálni.



De ha téged zavar, akkor hazudozz, és szedj össze egy egyéjszakást, vagy fizesd be magad egy szimpatikus "hivatásos" lányhoz.

2020. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

A GYK olyan lesz számodra, mint a Karácsonyi ének Dickenstől.


Mindjárt előkerülnek az elmúlt, és az elkövetkező évek szellemi akik elmondják, hogy ők 18, 25, 35, 45, 55 évesek, és még mindig szüzek.


Szóval ugyanazt tudod csinálni, mint Ebenezer Scrooge, ha nem akasz ilyen növőt, akkor eszeveszett tempóban elkezdesz sportolni, költeni ruhára, megjelenésre, és bátran a nők elé állni, különben találkozunk 10 évente

2020. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

#2


Aranyos, hogy ehhez valóban Ebenezer Scrooge anyagi helyzetében kellene lennie, mert a "költeni ruhára" általában nem olcsó mulatság, hacsak nincs a környéken egy olyan turi, ahol jó cuccok vannak olcsón.

2020. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem baj ha szorongsz, csináljad! Majd elmúlik a stressz, ha belejössz. Ha meg nagyon feszült vagy, akkor dobj be 1-2 konyakot a randi előtt. Teljesen komolyan mondom.
2020. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
53%

Nem érdemes. 1x mindent el kell kezdeni. Neked most jött el az idő. Izgulj, de ne szorongj!


A #2-es válaszolónak, meg annyira üdítő volt olvasni a kommentjét irodalmi utalással, hogy szívem szerint dupla zöldet adnék rá!

2020. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Szorongassal csak elrontod. Altalaban nem a teny a baj, hogy szuz valaki, hanem pont ez a hozzaallas, viselkedes amit az idos szuzek produkalnak tok feleslegesen.
2020. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok beleokoskodni, de lehet, hogy nem a megfelelő lánnyal ismerkedsz most, talán nem ő lesz az igazi. Bár mindenki máshogy működik, de nálam úgy volt, hogy lány létemre én is elég sokáig szűz voltam (22 éves koromig), többekkel randiztam egy időben, kerestem az igazit, és én is állandóan szorongtam emiatt (is). Aztán amikor megismerkedtem Vele, nem szorongtam többé, hanem inkább izgultam, és az egy egészen más érzés volt, egy pozitív, jó érzés. Akkor tudtam, már csak a testem jelzéseiből is, hogy Ő lesz az, és úgy is lett.
2020. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm...


Még annyi kérdésem lenne, hogy általában mennyi időbe telik egy lánnyal eljutni az első szexig? Még csak most ismerkedem vele, még csak egyszer találkoztam vele, már mint munkaidőn kívül.

2020. ápr. 25. 16:27
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8: változó! Én sosem siettetem, de volt csaj aki az első randin megkérdezte, hogy akkor felmegyünk e hozzám, és volt akinek fél évig udvaroltam.



Viszont te ne a szexen pörögj. Te tedd csak meg a következő lépést. Legyen első-második-harmadik randi, legyen csók, majd sok csók, majd nyúlj be a pólója alá (nem feltétlen egy randi alatt kell mindezt megcsinálni), hívd fel filmezni...


Előbb utóbb eljön a perc, hogy megtörténik, de ne arra fókuszálj, csak a következő lépésre.

2020. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne szorongj emiatt és ne is szégyelld!

Fentebb írták, hogy nem kell mindent az első randin végigcsinálni. Először ismerkedjetek, beszélgessetek bármiről, csak beszélgessetek, hogy megismerjétek egymás véleményét a világ dolgairól. Fokozatosan ismerjétek meg egymás testét, simogassátok egymást, először ruhán keresztül, aztán alatta (nélküle). Csókolózzatok. A helyzettől adódóan jöhet a szex. Ha a lánynak van gyakorlata, akkor nem igen fog várni. Rá kell térned a lényegre. Nyugodtan megmondhatod neki, hogy nincs tapasztalatod és szívesen elfogadod az irányítását. Ha rendes nő, megérti a helyzeted, hiszen senki sem pottyant bölcsnek az égből.

Ffi.

2020. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!