Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lesz ebből valami szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből valami szerintetek?

Figyelt kérdés

Tegnap randiztam egy lánnyal. Sokat beszélgettünk és jól éreztük magunkat, de amikor a folytatásról kérdeztem, akkor azt mondta, hogy neki még idő kell. 4 évig volt együtt az exével és 3 hónapja szakítottak. És most nem szeretné még feladni a "szabadságát", mert az exe mellett kb semmire sem volt ideje. Korábban is említette már ezt, hogy idő kell neki, de én kicsit olyan friendzone szagot érzek. Keres és érdeklődik felőlem, meg írta, hogy szimpatikus vagyok és nagyon szeret velem beszélgetni is, csak hát nem tudom mit gondoljak.


Vélemények?


2020. ápr. 24. 16:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Én 29 vagyok, ő 32, de nem hiszem, hogy számítana.
2020. ápr. 24. 16:19
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Erre ne is fordíts több figyelmet, mint amennyit megérdemel. Sebtapasz effektus, a nők imádják erre használni a férfiakat.


Soft-next. Minimálisra viszed le az érdeklődésed és interakciódat vele, de azért megtartod, hátha megjön az esze. Közben meg kezdj el más csajokat kergetni, akik komolyan is gondolják. Ne legyen lelkiismeret furdalásod, ő is ezt csinálná.

2020. ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon számítanék rá a helyedben.

Nem értem, hogyha még nem akarja feladni a szabadságát, akkor miért kezdett randizni?


33N

2020. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen egy elsō randi után miért kéne arról beszêlni, hogy rögtön “feladná a szabadságát”? Mirōl is van szó? Nyiltán nem fogtok rögtön elkötelezōdni egyik napról a másikra az ismerkedési fázisban, ez érthetō.


Ha nem tartja veled a kapcsolatot egyáltalán, akkor ennek semmi értelme.


Amúgy elég komolytalan a csaj részérōl, ha nem akarja “feladni a szabadságát”, de ennek ellenére randizgat.. Érzed már a kamu szagot, ugye?

2020. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

#2 “Sebtapasz effektus”


A pasik is jobban érzik magukat, ha kisírhatják magukat egy másik nőcske vállán, esetleg vigasz szexet kapnak. Mi a problémád?

2020. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
#5: A kérdés egy nőről szól. Senki nem beszélt itt a férfiakról. Komolyan csak azért idejöttél kommentelni, hogy beleköss valakibe?
2020. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Friendzone, ja.

Egyébként nem hazudik, mert ha arra gondol, hogy el kéne köteleződni (veled), akkor máris csábítóbb az egyedüllét, de nyilván ha álmai csávója lennél, nem így gondolná.

2020. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Ahogy írták, komoly kapcsolatra egyelőre ne szamits. Randizzatok, szexeljetek de ne kösd hozzá reményeket
2020. ápr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ebből nem lesz semmi
2020. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!