Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szerelmet akarunk, akkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmet akarunk, akkor a szép nőt inkább ne válasszuk, mert az válogat, nem tudja mit akar, vagy éppen jobb lehetőség esetén tovább lép a hűségének hiánya miatt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 22:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

Az a probléma, hogy nem jönnek össze veled, ha tudják, hogy találnak szimpatikusabb és jobb férfit?

Én se álltam össze az első sráccal, aki szerelmet vallott nekem, mert nem viszonoztam az érzelmeit.

2020. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Valogat bizony, es a kerdesbol itelve altalaban nem teged valogat ki. Ettol meg a kerdes altalanossagban ugy hulyeseg, ahogy van.
2020. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ne magyarázd meg! Ott vannak, ahol a pénz van. De nincs annyi gazdag férfi, mint amennyi szép nő, ezért inkább vannak egyedül, mintsem hogy megosszák a testüket valakivel. Ez a helyzet.
2020. ápr. 22. 22:08
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Neked és 44F-nek össze kéne jönnötök.
2020. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Te mit tudsz megadni nekik?

Ők odaadnák a testüket, mit kapnának cserébe?

2020. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki olyannal jön össze akihez vonzódik. Hogy benned nincs semmi vonzó, az nem a nők hibája.
2020. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Ez most komoly?😂

Eddig is tudtam, hogy néhány pasi úgy gondolja, hogy a szép lány biztosan 1000%

hogy elhagy. DE EMBER! Az nem a nő hibája, ha nem szeret. Azért tenni is kell basszus. Akkor szerinted, ha van egy szép lány, akkor az tutira válogatós, finnyás, és nincs meg benne a hűség, esetleg az első adandó alkalommal megcsalna és elhagyna?! Általában nem szoktam így reagálni, de te egyszerűen annyira degenerált vagy, hogy nem tudom elviselni. Kérlek magyarázd már el, hogy ezt a megállapítást honnan szülted?

2020. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

"Ne magyarázd meg! Ott vannak, ahol a pénz van. De nincs annyi gazdag férfi, mint amennyi szép nő, ezért inkább vannak egyedül, mintsem hogy megosszák a testüket valakivel. "


Szóval neked ez a lényeg, hogy odaadja a testét, akinek van pénze, meg válogat és tovább lép?

Maradj a guminőnél, az való neked, nem élő nő. És semmilyen élőlény közelsége.

2020. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nagyon nyaliztok a nőknek ilyen szövegekkel, nagyon gyerekek vagytok még. Ez látszik. Maximum azért nem találja vonzónak, mert ő azt találja vonzónak , aki anyagilag kényelmes számára. A problémáktól menekül, mert az teher neki. A normális ember abban is részt vesz és segít benne, ha kell. Ez bizony a nőknek a hibája. Önmagában az is sértő, hogy válogathatnak , ezrét a szintjükre kell ütni anyagilag is.



majd ha egyszer felnőttek lesztek, akkor rájöttök , hogy milyen az, amikor a női nem tagja velejéig romlott és az érintése, vagy a szeretete helyett, csak a visszautasítást, vagy a kirekesztést nyújtja.

2020. ápr. 22. 22:38
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Xdd
2020. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!