Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda pasinak hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda pasinak hogy van bátorsága ahhoz, hogy leszólitson egy gyönyörű csajt?

Figyelt kérdés
Én ha pl ronda lennék kise mernék menni a házból....
2020. ápr. 18. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Jó kérdés... kérdezzük meg az itteni incekéktől.
2020. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, csak szerinted ronda és nem olyan hülye, mint te.
2020. ápr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Vannak férfiak,akik felsőbbrendűnek képzelik magukat,csak azért mert férfinak születtek.Leszólítja a nőt,a nő meg tudatalattiban egy csomó pozitív tulajdonságot társít a férfihoz,mert leszólította Őt.Személyes tapasztalat
2020. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Úgy, hogy még h.lye is mellé, és elhitte azt az ostoba dumát, hogy csak magabiztosnak kell lenni, határozottnak, lazának, ezazamaz.

Ronda nő vagyok. Még csak rá sem mernék nézni helyes fickóra, nemhogy hozzászólni meg rányomulni.

Mennyire kell agyhalottnak lenni ahhoz, hogy valaki ilyen mértékben ne tudja, hogy hol a helye, mi az ő szintje?

2020. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, de fölösleges. Az ágyba xarás is megy mindenkinek, de kevesen élvezik az eredményt. :D
2020. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4#

Nem tudom miért hülyeség magabiztosnak lenni, hiszen az egy férfinál mindig bejön

Nagy kár hogy nekem nem sok jutott belőle

De amúgy nőként valóban nem sokra mész vele

2020. ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a ronda elég relatív. Egy ronda férfi is lehet sármos, ami letaglózza a nők 80% át.

No nőknél ilyen nincs, ott más van fiam.

2020. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4

Mondjuk agyhalottnak ne hívjuk őket. 16 évesen a gimiben nagyon megtetszett egy csaj.

Kb. teljes ellentétei voltunk egymásnak: ő szép volt, meg gazdag, én meg csúnya és hozzá képest szegényes.

Egy hatalmas csalódás és beégés után azért kialakult némi önkritikám, de nem voltam azért agyhalott előtte sem ...

2020. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!