Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Lenne egy-két biztató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Lenne egy-két biztató szavatok egy olyan férfihez, aki megállna nem messze tőletek az utcán, és kiabálná::Nőőt akaarok! Már nem bíírom! Valami törtéénjen máár!? F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 15. 18:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%
#8: Neked a legnagyobb problémáid az emeleten vannak.
2020. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
Persze! Biztatnám hogy vagy fogja be, vagy lépjen ki az úttestre.
2020. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy lenne biztató szavam, azonnal futnék az ellenkező irányba. Az ilyen utcán kiabálós emberektől jobb menekülni.
2020. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem véletlenül kergeted te a macskákat. Tavasz van. Látom, tényleg nagyon szenvedsz. Hidd el a legjobb megoldás erre az ivartalanítás. Nagyobb biztonságban lennének a macskák is.
2020. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Most már kiváncsi vagyok a kérdéseid után hogy mi a szakmád.


Én amugy lehet ajánlanám hogy szedj magne-b6-ot és menj sportolni.

2020. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem állatorvos. A viselkedése pedig "szakmai ártalom".

Esetleg bohóc.

2020. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a macskakergetős, ez mi volt? Nem láttam.
2020. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem állatorvos"


Kétlem. Ahhoz némi ész is kell.

2020. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Az állatorvos amúgy kergeti a macskát bizonyos helyzetbe, talán még igazatok is lenne, ha nem írta volna az egészségügyi problémát, pl. most is megy egy állatorvosról szóló sorozat, és most macskákat fognak be, hogy ivartalanítsák. A kergetés nem jött be, de sikerült kreatívan megoldaniuk. :)


Bár nem értem ha nincs ideje semmire, akkor a gyk-ra hogy van ideje, de most elszólta magát, mert írta, hogy nincs kedve nőzni, tehát unatkozik a bőven munka mellett, vagy most otthon van az egészségügyi probléma miatt.


Mielőbbi gyógyulást! :)

2020. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

17-es a macskakergetős az ez előtti előtti kérdése volt. :)


Gyűjt a rangsorhoz, hogy előrébb lépjen top lista gyerekek én már rájöttem miért írsz kérdéseket. :D

2020. ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!