Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak. Történt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Történt már olyan veletek hogy megnéztetek egy nőt az utcán, és az durván visszaszólt? Normálisan néztétek, nem mondtatok neki semmit. F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Még nem volt benne részem, pedig ha valaki akkor én aztán elég rendesen át szoktam vizslatni a fullos csajokat :)

33 F

2020. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Még sose, mondjuk nem szoktam feltűnően bámulni? Kérdező neked már beszóltak?

32F

2020. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem nem történt még ilyen, mert nem pörgök nők után, mint a napraforgó. Szemezni megpróbálok, ha nem vevő rá, nem nézek úgy rá, mintha anyám tiramisuját látnám, mert szánalmasnak érzem magam mások előtt így.


De láttam már olyat, akit helyreraktak. Nem mondom, hogy nem volt jogos. Emberünk a csajt nézte mellettem a metrón, már én éreztem magam kellemetlenül, hogy bámul, mintha véres lenne az ingem. A csaj megunta és hangosan megkérdezte, hogy mi a ***szt nézel. Esküszöm hálás voltam neki.


Hiába csak néz valaki, ha azzal is kellemetlen helyzetbe hozza a másikat. Az is lehet ugyanúgy illetlen és tolakodó

2020. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es.Még nem.Csak húzák a szájukat.
2020. ápr. 9. 18:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább így szoktak nézni a magyar nők: [link]
2020. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 😂😂😂😂😂😂😂
2020. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Nem értem, hogy miért öltözik fel tudjuk hogy egy olyan nő, akit zavar, ha ránéznek?
2020. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 linkelj már egy képet, hogy szoktad nézni anyád tiramisuját, kíváncsivá tettél :D
2020. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyen. Viszont várom a kihívást ilyen téren.
2020. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Még nem szóltam oda, de rettentően zavarni tud, főleg ha ilyen élettelen negyvenesek teszik.
2020. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!