Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasi benne hagyja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi benne hagyja az illatát egy ruhában ami az enyém?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy ruhát, és alapból először nem volt elérhető a webshopban de feltöltötte nekem a készletet hogy meg tudjam rendelni, ma meg is érkezett, és ahogy ki bontottam férfi illata volt, mással is megszagoltattam mondván hogy csak én érzem de nem! Majd rá kérdeztem hogy direkt van férfi illata a válasza az volt ő csomagolta úgyhogy valószínűleg a miatt. De egyébként nem csak ő csomagolja a termékeket. Van egy olyan érzésem hogy direkt ő csomagolta az enyémet és direkt vagy be fújta vagy csinált vele valamit hogy lehessen érezni benne a férfi illatot. Szerintetek?
2020. ápr. 8. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mosd ki vagy küldd vissza.
2020. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem*
2020. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan illatok, hogy elég elsétálnod valaki mellett és érzed magadon az illatát. Velem utcán is előfordult már ilyen. Pláne ha még hozzá is ér valamihez. Kötve hiszem, hogy valaki direkt kenegeti a parfümjét csomagokra. Pláne ha nem is tudja melyik lesz a tiéd.
2020. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felbette a ruhát.
2020. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
felvette
2020. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Amikor még dropshippingeltem én mindig felpróbáltam a nők ruháit, főleg a tangákat, bugyikat. Lehet ő is ilyen. :D
2020. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem egy macska aki rajtahagyja a szagát másokon dörgölőzéssel meg levizeléssel. Szerintem kicsit pszichológia, mert érezni akarod az illatot, vagy mert benne van a fejedben, hogy "rajta kell, hogy legyen".
2020. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!