Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiú nemregota ismer de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nemregota ismer de nagyon aranyos akkor vszeg akar valamit?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot egy workshopon, aztán meghivtam egy bulimra ahova 5 órát utazott h eljohessen. Voltunk már közösen kirándulni, és megkeres magától (ami a fiúkra nem jellemző :D) Amugy nem tudom eldonteni h akar e tőlem valamit, de pl amikor részeg volt emelgetett ahogy megolelt, meg azt mondta h emlékezetem egy lány barátjára aki gyönyörűszep. Ősz óta ismerem és azóta is néha megkeres ha más nem akkor vmi vicceset elkuld nekem. Sztetek akarhat valamit vagy csak nagyon szimpi vagyok neki? Mindketten 19ek vagyunk

2020. ápr. 7. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Alighanem azt akarja tőled, amit minden fiú akar egy lánytól, vagy amit akar a lány a fiútól.
2020. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már lépett volna komolyabbat, ha akarna valamit. Miért húzná eddig az ismerkedést, ha te nem utasítod el a közeledését?

Az sem túl pozitív szerintem, hogy más lányokhoz hasonlít.


De a legegyszerűbb, ha megkérdezed tőle mit is gondol.

2020. ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már kezdeményezett volna ha akar valamit nem halogatta volna idáig. Az nem jó jel ha más lányhoz hasonlít.
2020. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!