Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen test mennyire vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen test mennyire vonzó a férfiaknak úgy általában?

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 2. 22:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
66%
Akik szerint kövér azok ezt miből szurtek le? Csak mert a hasát egyáltalán nem lehet látni a kezetol és a poztol. A lábai viszont vékonyak szóval nem értem. Vagy csak hogy lehessen valamibe belekötni?
2020. ápr. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Számomra vonzó, csinos alkata van.
2020. ápr. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Szép, de a cickó nekem nagy.
2020. ápr. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Imádnám!
2020. ápr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
78%
#21 szerintem nem kövér, én azt írtam, hogy túlsúlyos. Vagy te talán egy vékony nőt látsz a képen? Hogy jön ide a has? Csak az lehet túlsúlyos, akinek nagy, püffedt hasa van? Azért ebből a pozícióból is tisztán kivehető, hogy nem egy törékeny, vékony nőről van szó. Széles derék és csípő, hatalmas fenék, robosztus alkat az egész nő. Ez nyilván nem jön be minden férfinak, attól még nem kell lepontozni...
2020. ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Bitang nagy mellei vannak, talán már túl nagyok, de egyébként ha az arca sem baltával faragott akkor nagyon jó. Nagyon nőies, pont megfelelő arányokkal. Mégha van is rajt egy kis súlyfelesleg, az nagyon jól oszlik el. Szóval szerintem kifejezetten vonzó, sőt...
2020. ápr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk úgy jön ide a has hogy ami látszik belőle azon nincs felesleg. Szerintem egyáltalán nincs nagy feneke, a lábai vékonyak, a karja, válla se hájas. A mellén is látszik hogy nem azért ekkora mert kövér, mert aránytalanul nagyok. Most az hogy ez tetszik e valakinek vagy nem az egyéni ízlés kérdése. De azt mondani erre a nőre hogy túlsúlyos nagyon erős túlzás.
2020. ápr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Számomra ez a legvonzóbb női alkat
2020. ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Számomra elég jól nézki, de fontos az is.

F

2020. ápr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Aki szerint ez túlsúlyos az fogalmi zavarokkal kuzd. Sem bmire sem testzsirszazalek alapjen nem nez ki tulsulyosnak ezen a kepen a holgy. Nem a nadszalalkat a normális, meg ha az is vonzo mindenkinek, az egy testalkat, az egeszseges testsuly also hataran ez meg valahol a közepen vagy annal kicsit feljebb.
2020. ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!