Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy baratnom aki nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy baratnom aki nem a penzert, nem erdekbol van velem, de nem kivanom szexualisan, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Korabban olyan nokkel voltam akiket kivantam, de belsoleg nem tudtam szeretni oket, mert erdekek, onzoek es megbizhatatlanok voltak.


Mi a jo megoldas?


Se most, se akkor nem voltam boldog a kapcsolatomban csak kulonbozo okok miatt.



#szep kulso #szep belso
2020. márc. 30. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat
2020. márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor mi szerinted?


Együtt élünk.

2020. márc. 30. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.Ha nem működik kár erőltetni...Mi a gond vele?
2020. márc. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal baj ha a ri€€ncokat szereted csak akkor ne panaszkodj.
2020. márc. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod vele❓
2020. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4-es fent leírtam, hogy a ribanxokkal sem voltam boldog mert a szexen kívül más nem működött.


5# Minden olyat megkapok tőle amit a ribanxoktól nem.

Főz,intelligens, rendezett körülmények, megbízható, segítőkész, jószívű, nem tőlem várja, hogy megoldjam az életét, sőt!!


Viszont cserébe nagyon féltékeny, néha úgy érzem börtönben vagyok .Ő azt akarja, hogy ne találkozzak senkivel csak vele legyek.

A szexben meg nem kívánom, nyilván mert nem úgy csinálja a másik mert nem indít be és ott van a lelki része, hogy csak vele legyek, kívánjam, legyek oda érte.

Szóval ez a nyomás a részéről és ez pont nem azt váltja ki amit el akar ezzel érni.


Nálam ez nem működik sajna.

Ha egy bombázó erőszakosan mondaná és éreztetné, h nekem oda kell lennem érte nincs választásom akkor idő kérdése, hogy mikor megy el a kedvem tőle teljesen .


Az erőszakosság , görcsösség sosem működött nálam


Az vonz aki nem nyom, laza , nem várja el, hogy 2 nap után szerelmes legyek a lényeg, hogy jól éreztük magunkat és nem az, hogy minden percben megfeleljünk az elvárásoknak .

2020. márc. 30. 11:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem mondod el neki!Magától nem fogja kitalálni h neked mi bajod van.
2020. márc. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki, de nem tud megváltozni.


Korábban azt mondta, ha össze költőzünk megváltozik, de nem tud.


Nem egyszer emlékeztettem erre.


Ugye a csapból is az folyik, hogy a nőket boldoggá kell tenni..

A férfiakat nem??


Mert én nagyon sok boldogtalan férfit ismerek aki kapcsolatban van meg olyat is aki inkább egyedül van màr mert elege volt, hogy mindig ...


Nagyon jó ez, hogy a nőkkel hercegnőként kell bánni, de mi van a férfiakkal??


Nem azért jöttünk a világra, hogy a nőket szórakoztassuk életük végéig és szintén nem azért, hogy rajtunk élősködjenek nem csak anyagi értelemben..

2020. márc. 30. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!