Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok jóból maradhattam ki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok jóból maradhattam ki ha tizen évesen meg a huszon éves korom elején sem volt még kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Én kicsit úgy érzem hogy kimaradtam valamiből ami nagyon jó lehet, hiány érzetem van. Meg attól is félek hogy emiatt nehezebben vagy egyáltalán sem fogok tudni barátnőt találni a továbbiakban.

De eddig nem volt lehetőségem egy lánynál sem, meg olyan elérhetetlennek érzem a lányokat. Nem vagyok önbizalommal teli sem annyira határozott egy eléggé elnyomva érzem magam, mert a legtöbb lány határozott rosszabb esetben még beképzelt is.


2020. márc. 27. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Igen.

Viszont még nem vagy elkésve.

2020. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szexen kívül mégis mi jóból?
2020. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
A lányok elvárják, majd, hogy a tinikori hibák már ne merüljenek fel; de nálad alapvető dolgok hiányoznak, ahhoz, csajozni tudj első sorban önbizalom, de ezen lehet, és kell is dolgozni.
2020. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Erős érzelmi kötődés, szerelem, szeretet, az, hogy van egy csodás nő/fiú akivel lehet jobbnál jobb programokat szervezni, közös hobbit élvezni, stb.

A szexen kívül ilyen apróságok...


Igen, ez nagy hiányosság, de majd csak akkor fogod megérteni, ha meglett az első.

Viszont az, hogy sokáig nem volt senkid megváltoztatja a hozzáállásodat. Nagyon fogod tudni értékelni azt, akivel összejössz. Ezt ő is érezni fogja és tisztelni benned. Ez saját tapasztalat, én is ilyen voltam.

2020. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradtál egy csomó hisztiről, sok megcsalástól való rettegéssel teli napról, megfelelési kényszerről.
2020. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Helyesírási szótár és meg van oldva. 😉
2020. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én ma már úgy gondolom jobb lett volna teljesen kimaradni belőle. Mert lejhet, hogy abban a percben, órában nagyon jó, sok közös élmény, érezni, hogy valaki szeret, de amikor vége van az szörnyű. Főleg, ha te komolyan gondolod (gondoltad), de a másik fél nem. Főleg ha ő könnyen tovább lép, mintha semmi sem lett volna, te pedig nem. Főleg ha te még mindig szereted a másikat ő pedig már lehet arra sem emlékszik, milyen volt veled, vagy csak egy voltál a sok közül.
2020. márc. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!