Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mit jelent, ha ezt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent, ha ezt mondja a pasi?

Figyelt kérdés

Sokat szoktunk beszelgetni, jó ismerösök is vagyunk a való világból, és mondtam hogy félek rossz döntésektöl és hoztam pár rossz döntést a múltamban ( elsietett házasság) és most megfontoltabb vagyok, es szorongóbb.

Mondtam, hogy mióta találkoztam vele, legalabb tudom, mit kéne érezzek egy pasi iránt, ( kémia), és mondta, hogy reméli eljön számomra az a pasi.

Es sok szerencsét kivánt

Ezek szerint értésemre adta, hogy mehetek melegebb éghajlatra, vagy én bizonytalanitottam el?



2020. márc. 21. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha valaki neked jót kíván, akkor az mit jelent szerinted?

Na, te se az edzésről vagy híres!


De hogy értsd, nem akar tőled semmit, csak reméli, hogy eljön számodra a megfelelő srác.

2020. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Jav..te se az eszedről..
2020. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Abból indult a magyarazkodásom, hogy találkozni szeretett volnatöbbet
2020. márc. 21. 21:55
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Ezt a beszélgetést el kéne olvasni, hogy tényleg tudjuk.


Könnyen lehet, hogy félreértett és azt gondolja, hogy őt tartod rossz döntésnek. Nem árt tisztázni, ha nem akarod, hogy elmenjen.

2020. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem bamba a tag, de dugna.
2020. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak barát akar lenni.
2020. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Udvariasan visszautasított.
2020. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen ugyan ez volt nálam is... Csak dugni akart. Azért mondta ezt a mondatot és a jókívánságokat
2020. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Te azt mondtad neki, ha jól értem, hogy egy másik pasi iránt mit kellene érezz...., ez foglalkoztat téged. Tehát nem ő. Erre most mit mondjon? Gondolhatott itt magára is, hogy eljön az a pasi neked, azaz hogy rájössz, ő az a pasi... De az is lehet, hogy simán csak udvarias lepattintás volt.

Azt mondják, a férfiak mindig megmondják a tutit, csak mi bonyolítjuk túl... Hát...., lehet. Én is félre értem néha, amit kommunikál a pasim. Én többnyire negatívként könyvelem el, és miután megbeszéljük, válik számomra nyilvánvalóvá, hogy magamra vettem olyat, ami neki eszébe sem jutott.

A legegyszerűbb, ha őszintén megkérdezed tőle, hogy ő hogy áll a dologhoz.

2020. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Ahelyett hogy itt érdeklődsz, azt kéne neki mondanod, hogy menjen el hozzád estére. Néztek valami filmet.
2020. márc. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!