Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társ / partner kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társ / partner kereső weboldalak azok a kamus oldalak? És melyik nem kamus?

Figyelt kérdés

Kamus: Ahol általában nők képei mögött férfiak írnak (vagy valóban nők, de amit ír magáról az vagy nem igaz vagy ha igaz is, sose találkozól vele, mert nincs is szándákában csak pénzt akar és kap, azáltal, hogy üzenetet írsz. És arra törekszik, minnél több üzenetet írj, tehát ha megírod, hogy mikor hol, egyből jön a válasz, hogy ezt nem tudja elolvasni, mert zavaros amit írtál karakterek. bla bla bla.. (persze kamuból mondja) Ezért hozta létre a profilt, vagy a rendszer üzemeltetője tartja fent a kamu profilokat, és soha nem találkozol velük, azért vannak, hogy pénzzel lehúzzanak.. Persze úgy állítja be a rendszer üzemeltetője hogy náluk a tagok nem kamu profilok, de olykor nem szándékosan mégis bekerülnek... aha persze, nem szándékosan... (csak azzal van tele...)

Ezek olyan átlátszóak és rengeteg ilyen van.

Gyűjtsük össze ezeket a kamu oldalakat, hogy aki ietalál ne regisztráljon oda, ne költse el a pénzét, mert átverik.


A nem kamus oldalakat is soroljuk fel, és jelölve, hogy nem kamus.



2020. márc. 20. 02:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez kamus.
2020. márc. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedéshez szerintem nem kell külön társkereső oldal. Én egyszer meghirdettem az egyik Face-es eladós csoportban valamit és pár nap múlva egész éjszaka nálam volt a csaj. Társalogj, legyél vicces, férfias, érdeklődj oszt csá, ha valaki fogékony a dologra, az mindenhol az lesz, nem csak társkeresőn.


F/28

2020. márc. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Talán nem volt világos amit írtam?


Weboldal linkek, ami tuti kamu, ill. nem kamu.

Én amúgy se vagyok hajlandó fizetni semmilyen idióta szolgáltatásért.


Facebook-os csoportok pedig szánalmasak. csak leugatják a másikat. Még a ha szánalmas is az illető, akkor se kéne úgy megnyílvánulni, ahogy azt ott egyes tagok teszik.

Elég az, hogy lejárarja magát azzal amit ír, ill ahogyan azt írja, és mások röhögnek rajta. De ne kommenteljenek bunkóság reakciókkal. Ezzel ők is lejáratják magukat, mások előtt. Lesüllyednek arra a szintre.


Ha már ott tartunk, hogy ki miért nem választja azt a módot amit te, írtál, talán más a személyisége, nehezenbben szólít meg alien-eket, egyéb jellemzők, környezet, amik őt korlátozzák.


Akkor kezdek pár linkkel, ami kamu. Szándékosan regiszrálok pár oldalra, hogy teszeljem, az alap rakciókból kiderül, hogy kamu oldalak.

Az alábbi oldalak olyan szempontok szerint is lettek elemezve mint weboldal felépítés, a rejtett (elhomályosított szöveg tartalom felfedése milyen karaktersorozat vanak-e mögötte, amennyiben nem az értelmetlen zagyvaság autómatikusan valótlannak minősített webhely.

Azon oldalak, ahol gyakorlatilag megegyezik a külcsin felépítés, szerkezet, működés menü.. a másikkal autómatikusan kamu oldal.


Kamu:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nem tűnik kamunak:

randivonal.hu

elittars.hu

rosszlanyok.hu

Cronos -> [link]


Nem tesztelt, de gyanus:

kezido.hu


Várom hasonló listában saját tapasztalatokat.

Segítve másokat, hogy elkerüljék a hiánákat, élösközőket, pénzükért cserébe nem kapnak valós szolgáltatást, csak hitegetéseket.


Egyértelműen kamu azon oldalak, ahol telefonszám megadásával lehet üzenetet váltani, valamilyen 0690-es számon. Én pl. rutinból tiltom minden szolgáltatónál, ahol előfizetés van az emeltdíjjas szolgáltatói hívószámokat. Ki és bemenő forgalmat. Így nem meríthatik le semmilyen formában a feltöltött egyenleget, vagy komunikációs előfizetés egyenleget megterhelje.

pl.

0690888000

2020. márc. 20. 09:31
 4/6 A kérdező kommentje:

Az előzőekben javítom a tartalmat:


Az alábbi oldalak olyan szempontok szerint is lettek elemezve mint weboldal felépítés, a rejtett (elhomályosított szöveg tartalom felfedése milyen karaktersorozat vanak-e mögötte, amennyiben az értelmetlen zagyvaság, autómatikusan kamu, valótlannak minősített webhely.)


Tehát a "nem" a mondatból így javítva kiesik.

2020. márc. 20. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor írom másképpen, k_rvára irigyellek, hogy a való élet helyett ilyen f_szságokra pazarlod az energiádat. Így már érthető? Szerinted ki fogja a 30-40 sorodat olvasgatni a kamu párkereső oldalas gyűjteményedről? Istenem... :D
2020. márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írjon egy lány aki unatkozik és nincs párja.
2020. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!