Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, Ti írtok magatoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, Ti írtok magatoktól a pasira hosszabb beszégetések után?

Figyelt kérdés

Gondoltam megkérdem kinek mi a véleménye.

Volt egy lány neten ismerkedtünk meg, beszélgettünk, aztán felvetette menjünk át messengerre. ott is folyt a beszélgetés, de inkább én kérdezgettem, érdeklődtem ő válaszolgatott, szó se róla nem tőmondatokban írt vissza. Pár napot így beszélgettünk, aztán 3 nap nem írtunk, majd már úgy voltam vele, kíváncsi vagyok ír e, hát nem írt, majd a 4 nap után kaptam egy üzit hogy, azt veszi észre én nem őt keresem és hogy azért néha jó kedvre derítettem, elköszönt letörölte a "kapcsolatunkat" is. Nem értettem, vagyis sejtem, írhatott volna annyit is, rég beszétünk vagy hasonló, pontosabban szerintem ezt írta volna ha érdeklem igazán, és nem töröl.


Úgy gondolom ő volt aki úgy volt vele hogy "áh inkább még sem akarom" csak "udvariasan" közölte. Am miért törölt volna az ismerősei közül is. Ti mit gondoltok? (légyszives normális válaszokat)


2020. márc. 19. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább örülj neki, hogy nem jött össze ezzel a lánnyal, látszik a viselkedéséből, mennyire éretlen és játszmázós. Ahol nincs kölcsönösség már az elejétől kezdve, az az emberi kapcsolat nem ér semmit.
2020. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

A nők elvárják, hogy a kapcsolat elején a pasi sokkal több energiát toljon a kapcsolatba mint ők, "udvarlás" címszóval élvezik, hogy a kapcsolat inkább róluk szól. Aztán amikor már biztossá válik a kapcsolat és a férfiember visszavesz egy lapáttal mondván "megszákolt halat már nem kell etetni".

Egy dolog biztos, ha valóban érdekelted volna, akkor küld egy kérdőjelet vagy emotikont, semmi többet. Akkor már tuti, hogy az eszébe jutottál.

41F

2020. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobban jártál, gondolj már bele, ha már esetleg kapcsolatban lettetek volna, és nem írsz neki két napig, akkor szakít, vagy mi van? Nagyon éretlen, gondolom még abban a korban van amikor azt hiszi hogy bárkit megkaphat, és hogy egy kapcsolatért neki nem kell dolgoznia, hanem annak alapból a lehető legjobbnak kell lennie, nulla munkával. Kap pár büdös nagy pofont az élettől, aztán majd beérik, és megbecsüli jobban az emberi kapcsolatait.
2020. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2020. márc. 19. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

A nok egy hatalmas szazaleka allitja, hogy tilos rairni a pasira. Es lecsesznek engem, mert nem tudom megallni.

Viszont azt is elmondhatom, a ferfias ferfiak tenyleg semmibe vesznek, ha konnyen irok, es tenyleg tepernek, ha nem. Utalom a taktikazast, plusz onbizalmam szep nagy van. Es megis azt latom, van valami alapja ennek az osi szabalynak. Szerintem te noiesen taktikaztal, mikor direkt vartad, hogy na, ir-e majd. En ugyan nokent nem allom meg, es irok. Megis azt mondom, csak ezert nem hulye pcsa ez a no, csak ezert nem lett volna szabad ugrani hagyni. Maskor ne noi taktikazz te is.

2020. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt, de nem érzem hogy én eltaktikáztam volna bármit, inkább azt hogy eltünt a meglévő érdeklődés is (ami kevés volt, hozzám intézett kérdések hiánya), és udvariasan vált el. Am nem törölt volna ismerősei közül ha nem így van. És mondjuk egyfajta, "miért nem írsz" nek szánta volna.
2020. márc. 19. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!