Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nőnek elég soványnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek elég soványnak lenni, hogy vonzo legyen, addig egy ferfinak ki kell hogy legyen gyurva?

Figyelt kérdés
2020. márc. 15. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez nagyban függ attól is mennyire krumpli az ember arca, van e karizmája, libidója, magabiztossága. Nem kell kigyúrtnak lenni.
2020. márc. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2020. márc. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Egy nő sem lesz vonzó a soványságtól. Sőt, a sovány nők többségének nincs nagy, kerek melle meg feneke... Emellé ha még az arca is ronda, akkor b...hatja a soványságát.
2020. márc. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint 10 év edzésmúltam van, elárulok néhány dolgot. Az első, saját magamból tanulva, hogy f_smindegy, hogy milyen alkatod van. Persze sosem voltam egy kockahasú kokszjankó, de natural szinten 75kg körül elég sportosan néztem ki. Voltam 58 és 85 kilós is, egyáltalán nem változtatott a nők viselkedésén, vagy bármin. Ugyanúgy nem volt senkim. Tehát az arc és a "menőség" sokkal többet számít, mint az izmok vagy a sport.Másrészt nem, egy nőnek nem elég soványnak lenni. Egy sovány nő szívószál lábakkal és lapos fenékkel pont, hogy nem lesz vonzó. Csak maximum annak képzeli magát. Itt is sokat számít az arc szépsége egyébként. Másrészt szinte több nőt látni az ezdőteremben keményen edzeni, mint férfit. Nekik nehezebb izmot pakolni magukra (főként hormonális okok miatt), mégis egy jó fenékhez és tónusos háthoz ezt megteszik. Harmadik dolog: Az edzést és sportot jóesetben magáért csinálja az ember. Nem az ellenkező nemért, vagy bárkiért. Emellett: Tényleg az összes szomszédod, kollégád, rokonod, haverod sportos? Mégis szép számmal élnek közülük párkapcsolatban.
2020. márc. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2020. márc. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, legyél az átlag környékén valahol és akkor minden rendben.
2020. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pénz a legfontosabb, én még ocsmány, elhízott de tehetős férfit kevésszer láttam (max ha nem próbálkozik és baj van a fejében, vagy a pasikat szereti)magányosnak fél éven túl. Mindig volt csinos nőjük. A pénz mindenkit megszépít és magabiztossá tesz, a magabiztosság meg siker a nőknél.
2020. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!