Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka hogy rám nem néznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka hogy rám nem néznek a lányok?

Figyelt kérdés

Nem is volt még barátnőm, emiatt teljesen azt érzem hogy én sosem fogok kelleni egy lánynak sem.

Sosem látom azt hogy nézne engem egy lány.

21f


2020. márc. 14. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a napra lehet nézni, de rád nem.
2020. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki jól.
2020. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok...
2020. márc. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért néznének?

Nem tudom, ki hogy van vele, de amikor egyedül utazok, tucatnyi jobb dolgom van, mint idegeneket nézni.

Az is lehet, hogy néznek, csak nem veszed észre.

Mondjuk észreveszed, hogy néz téged egy lány. Mi a reakciód rá?

21/L

2020. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Én, ha véletlenül szemkontaktba kerülök egy csajjal akkor megfordulok és keresek egy másik útvonalat. Introvertált vagyok :(
2020. márc. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem azért érzed, hogy nem kellesz senkinek, mert nem volt még barátnőd, hanem azért nem volt még barátnőd, mert azt érzed, hogy nem kellesz senkinek. Pont fordítva.

Az érzéseidet nem tudod megváltoztatni, de föléjük emelkedsz, meghaladhatod őket.

2020. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!