Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz beismerni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz beismerni, hogy a külső az első?

Figyelt kérdés

Akár férfiaknál, akár nőknél. Megy a nagy vetítés, hogy a személyiség az első, jönnek a közhelyes kinyilatkoztatások. A nők arról beszélnek, hogy a férfi "legyen humoros, megbízható, kedves". A férfiak előadják, hogy a nő legyen "kedves, nem plázacica vagy ribi".


Közben azt látom a környezetemben, hogy egy jó test vagy egy vonzó arc vagy hátsó láttán az emberek elvesztik az eszüket, és idealizálni kezdik a jó test gazdáját, felruházzák mindenféle légből kapott tulajdonsággal, aztán azt hazudják maguknak, hogy ezen jó tulajdonságok miatt vannak együtt a másikkal.


2020. márc. 9. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Csak a személyiségi jogok miatt nem mutatok képet a lányról aki nekem tetszik. Külsőre abszolút nem az, aki után az ember elkezdi csorgatni a nyálát(kis mell,csálé fogsor, stb...) de belsőleg egyszerűen tökéletes(nekem)

Hátén ezért nem ismerem be.

2020. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
2 évig beszéltem valakivel akiről azt se tudtam, hogy néz ki mégis beleszerettem erre mit lépsz? 27f
2020. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Rockarc ***** válasza:
25%

Azert, mert neked az ismerkedes azt jelenti, hogy vadidegeneket szolitgatsz le. Normalis ember nem igy ismerkedik.


A direkt, leszolitgatos, vagy tarskeresos ismerkedesnel pedig nyilvan ez az elso, amit megneznek az emberek, de egy jo kulso nem eleg a kapcsolathoz. A belso ertekek sokkal fontosabbak. Melyik reszet nem erted meg?


Vagy az a kerdes apropoja, hogy csunya vagy? A deformitasokon a plasztikai sebesz tud segiteni. A tobbi mar szemelyiseg kerdese. Neked azert nincsenek ismeroseid, mert hulladek a szemelyiseged, torz a vilagkeped es kerul mindenki, akinek a kozelebe mesz. Ezert vagy rakenyszerulve a direkt ismerkedesre, amire meg jo esellyel bena is vagy. Van kiut. Szemelyisegfejlesztes egy pszichologus segitsegevel. Szivesen.


43F

2020. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem az.

Persze, én csak a saját nevemben tudok beszélni. Nyilván vannak sokan, akik csak a külső alapján szelektálnak. De olyanok is vannak, akiknek a mélyebb dolgok lényegesebbek.

Egyébként meg te legfeljebb pár ismerősödről tudsz nyilatkozni, és nem te fogod megmondani, hogy pl. nekem mi a lényeges.

2020. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem nehéz beismerni, hogy azzal kezdek ismerkedni, aki külsőre tetszik.

Viszont még tini koromban neten ismerkedtem és nagyon szimpatizáltam egy fiúval, aztán mikor találkoztunk, hát enyhén szólva nem volt az ideálom. Ennek ellenére együtt voltunk 6 hónapig, és napról napra jobban tetszett.

2020. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Számít bizonyos mértékben a külső (egy taszító bányarémmel azért nem tudnék együtt lenni, főleg ha intimitásra kerül a sor...), de a szélsőségeket leszámítva egyértelműen a személyiség a döntő. Lehet valaki akármilyen jó külsejű nő, ha egy utálatos hárpia, akkor kereken 0% az esélye, hogy bepróbálkozzak.

Ellenben álmaim nőjét amikor megláttam, nem is tartottam igazán szépnek. Persze, most már azokat a vonásokat is imádom benne, amiket eleinte nem gondoltam szépnek, de egyértelműen a személyisége az, ami miatt beléestem. Kár, hogy ő kicsit sem vonzódik hozzám.

2020. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A külső megfog, a belső megtart. Magyarul, ha a külső taszít, nincs az a belső, ami megfogna.
2020. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:
100%

Igazad van, első a külső.


Ha tetszik, lesz tali, ha nem, akkor nem.


Vagy addig nézem a képét, míg megszokom a látványát, és akkor találkozunk.

2020. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A vonzalom fontos, még akkor is, ha nem a legfontosabb. De egy semleges külső és egy édes belső is tökéletesen alkalmas erre.
2020. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A külsőt látjuk először. Ha az nem tetszik, eleve nem úgy állunk hozzá. Nagyon fontos a külső, ahogy a belső is. Hiába néz ki valaki jól, ha belül egy 💩 és hiába jó a belsője valakinek, ha a külseje nem tetszik.

Külső megfog, belső megtart.

2020. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!