Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan felnőtt, egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan felnőtt, egyedülálló férfi Magyarországon, aki nem prostizik/prostizott (nem csak anyagi gondok miatt) és a jövőben sem tervezi?

Figyelt kérdés
2020. márc. 9. 18:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
egyszer prostiztam, de nem hiszem megismetlem. Nagyon szép lány volt, kedves is (nem egy utszeli) ..de nem megyek el gyorsan es amikor azt mondta na? igy el fogsz tudni menni? mert lassan ido van..olyan illuziorombolo volt. Teljesen megertem amugy, de rajottem, hogy nekem semmit nem er a dolog ha nincs kolcsonos vonzalom. Akkor inkabb maszturbalok. De ha valaki ugy erzi, hogy eselytelen, hogy not talaljon aki szereti, vagy legalabb vonzodik hozza...miert ne
2020. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Vicces, hogy itt kb mindenki volt már prostinál, de máshol meg “fúj prostik, ez milyen megvetendő”. Először tükörbe kéne nézni..:D
2020. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%
A prosti még csak eszembe se jutott eddig sohasem...! Még akkor sem amikor egyedül voltam meg ezután sem fog soha! Az egyik legundorítóbb dolognak tartom!
2020. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
LOL, te milyen körökben jársz, hogy egyáltalában ilyen kérdést feltegyél?
2020. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
#14 csak a gyakoris válaszok alapján voltam kíváncsi, hogy tényleg ennyire általános dolog-e a prostizás.
2020. márc. 9. 19:31
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Jelen.
2020. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem látom a tükörben. 10 éve nem. Nem is tervezem.
2020. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
93%

Én sem tervezem és soha nem is voltam. Akkor sem, amikor évekig nem volt párkapcsolatom. Valahogy undorít a dolog, hogy aznap már X ember túrós hímtagja, nyála járt ott... És mentálisan is nehéz lenne feldolgozni, hogy "odáig süllyedtem, hogy már csak pénzért kellek valakinek".

32F

2020. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
26 eves vagyok, sose prostiztam. Egyszer nagyon elgondolkodtam rajta de úgy dontottem nem fogok. Nem latom ertelmet. Pedig meglenne ra a della...
2020. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
91%
Azért akad még egy-két férfi meg magasabb szinten lévő..
2020. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!