Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz/levegőnek nézett pasik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz/levegőnek nézett pasik! Ti hogy élitek meg a nőnapot és mit gondoltok arról, hogy rajtatok kívül minden pasi virággal meglepi és kényezteti ilyenkor a párját?

Figyelt kérdés

Mit jelent számotokra a nő és mit gondoltok erről a napról?

Mert nekem kb. olyan, mintha az iparnegyed széléről 12 órázás után gyalogolnék vissza 2 km-t a buszmegállóig és az úton szembe feltűnik egy luxus sportautó találkozó és a konvojban Ferrarik/AMG Mercik/Lamborghini bömböltetnék a motorjukat tőlem pár méterre és hiába gyerekként a falon csodáltam őket és vágytam rájuk manapság viszont már le se sz**om, mert totál elérhetetlenek.



2020. márc. 8. 15:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
23%
#10 ne magadból indulj ki légyszives.
2020. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
15%
10-es válaszoló, ki szidta most itt a nőket? Éppen hogy arról szólnak a válaszok, hogy nagyjából elfogadjuk ezt a nem könnyű helyzetet, hogy magányosak vagyunk, senki nem szidta a nőket ezért.
2020. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
15%
#10 most kivételesen senki nem szidta a nőket.. te hoztad fel a témát. Grat!
2020. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Ecket válasza:
27%
Kedves kérdező van akinek a vékony pasik jönnek be!
2020. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
15%

@14:

Ne hülyítsd már szegényt!

2020. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
39%

Nyugodj meg, kedves kérdező nem mindenki kényezteti a párját virággal, meg mindenféle romantikus sz@rsággal nőnap alkalmából. Az én párom pl. pont olyan magasról tesz rám ma is, mint bármely más napon. A lamborginije épp most mosogatott el.

Vegyél magadnak valamit, kényeztesd saját magadat és élvezd a szép időt.

Nem kérek privátot.

2020. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
30%
Leszarom őket, és örülök, hogy meg spóroltam pár ezer forintot egy felesleges kiadáson.
2020. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
28%

1, Azt gondolom, arra gondolok, hogy az összeveszés, a válás is ilyen örömteli lesz sokaknak?;

2, Ugyanolyan nap, mint a többi, csak páran ezt is túltolják. Melyik a jobb: magányosan élni, vagy adni egy szál virágot valódi érzelem nélkül, mert ez a szokás?

2020. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
16%

Nos, én nem tartozok az érintett kategóriába.

De az ilyen pasiknak azt üzenném, hogy az önbizalom csodákra képes. Nálam például csakis olyan férfi esélyes aki határozott és talpraesett. Sokan írjátok, hogy nem is meritek megszólítani a kiszemeltet. Úgy azért elég nehéz. Szerintem próbáljatok nyitni a lányok felé. Ha valakinek a személyisége megfog, akkor az tudja kompenzálni a külső tulajdonságokat.


25/N

2020. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
60%

Normális egyedülálló férfiismerőseim ilyenkor felköszöntik az édesanyjukat, a nagymamájukat, a lánytestvérüket meg az egyéb nőismerősöket és nem csinálnak ebből problémát. Igen, nekik valószínűleg volt gyerekszobájuk. A nőnap nem Valentin-nap, könyörgöm. Semmi köze a szerelemhez. Nekem mondjuk nőként így sem jelent sokat, egy kommunista ünnep maradványának tartom, megköszönöm a gesztust, de ennyi.


" Na figyuzz: Én konkrétan egy gyerekkori tartós endokrin betegség miatt gyakorlatilag 51-55 kg között tudok csak mozogni. Pokoli gyenge/filigrán a testalkatom, iszonyat gyors az anyagcserém és képtelen vagyok hízni izmosodni meg pláne nem."

Sajnálom a betegségedet. Egy haverom sincs 60 kiló, semmi izom, bolti eladó. Mégis egy teljesen normális megjelenésű, kedves barátnője van már 2-3 éve, pár hónap múlva házasodnak össze. Nem ezen múlik, csak kevesebb önsajnálat, normálisabb társaságok és hobbik.

2020. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!