Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen típusú férfiaknak jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú férfiaknak jön be általában a nagy mell?

Figyelt kérdés
2020. márc. 8. 14:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%

#10 Nőként írtam és tapasztalatból.

A parasztozást meg mellőzd!

#8

2020. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
23%
Minden normális férfinak bejön.
2020. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16%
Milyen típusú nőnek jön be a nagy farok? Na ez egy ilyen kérdés volt kb. Nekem valamiért a lapos lányok jönnek be, nem azért mert laposak, nem tudom arcra azok szoktak bejönni inkább, egyébként a formás, szép jön be, legyen az kicsi, vagy nagy, a nagyon nagy már nem, akkor inkább a totál lapos. A lényeg hogy kin van.
2020. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%

#11

Sejtettem, hogy ilyet csakis nő írhatott. Mert ugye ha neked nagy melled van, akkor akinek nem jössz be, az már nemis lehet férfi. Én meg vékony lány vagyok, akkor mondjam azt, hogy akinek a kövérek tetszenek, az nem férfi? Mi lenne, ha elfogadnánk, hogy mindenkinek más az esete, de ettől még egyik sem rosszabb a másiknál?

2020. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%

#14

1. Nem mondtam, írtam egyetlen egy szóval sem, hogy akinek más tetszik, az nem férfi!

2. Te beszélsz elfogadásról, amikor le büdös parasztoztál (csak törölték a kommentedből), mert le írtam a véleményem, tapasztalatom.

2020. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se lehet ezt egy konkrét kategóriára "ráhúzni". Én pl. sokáig azt hittem, hogy ez mindenkinél "alap", hogy minél nagyobb, annál jobb, de a mai napig emlékszem a döbbenetre, amikor láttam, hogy nem így van :) 15 éve, egy akkori gimis osztálytársammal álltunk sorba és megjelent egy nem dagadt csaj 2 irdatlan méretű (nem mű) dinnyével. Erre megszólal az osztálytárs igazi undorral, hogy "fújj, ezek már undorítóan gusztustalanok". Azt hittem, hogy csak poénkodik, de kiderült, hogy nem. Én meg csak néztem, hogy wtf, b..i vagy mi van? :D

Mert később már elvárás, hogy "természetesen" mindenki épp a pont akkorát szereti, ami a párjának van, de a fentebbi történet az élő példa rá, hogy léteznek olyan férfiak is, akinek tényleg a kicsi jön be.

32F

2020. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
69%

Csodás a #14-es!


Írogat kis mellűként a nagy mell rovatba, mert neki muszáj beleszólni.

Nem tud szöveget értelmezni.

Nem a kérdésre válaszol, hanem másoknak beszólogat.


Csodás személyiség lehet, egy főnyeremény! Gondolhattam volna, hogy csak egy ilyen írhat ilyet!

2020. márc. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem a kevésbé intellektuálisnak jobban bejön. Aki férfiban is olyan típus, hogy kicsit "trampli", vastag a bőre, nem az érzelmei irányítják. De gondolom sok a kivétel. Egyébként ez nem foglalkozástól függ, hanem alap beállítottságtól.
2020. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!