Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt miért csinálja? (Nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja? (Nem volt még nője)

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy 30 alatti férfivel. (mindketten huszas korosztály vagyunk) Kölcsönös a szimpátia, mindketten vonzódunk a másikhoz. Neki még nem volt párkapcsolata, így tart attól, hogy nem tudna nekem megfelelni. Tehát döntött helyettem is, anélkül, hogy esélyt adott volna.

Rengeteget beszélgetünk, megosztjuk egymással az aznap eseményeit, tudni akarjuk kivel mi a helyzet, merre jár. A féltékenység is kölcsönös, anélkül, hogy lenne közöttünk bármi. De! Másokkal pedig ismerkedik, ott nem tart attól, hogy nem felelne meg?

Rengeteg olyan férfi/fiú panaszáradatával van teli a GYK, akik életükbe még csak nem is csókolóztak, de hogyha adott valaki, aki tényleg akarná őket, akkor meg fülüket-farkukat behúzva meghátrálnak. Ez mégis miért van?



2020. márc. 8. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Egyértelmű jeleket adtál neki, vagy csak játszmázol mint a nők 90%-a?
2020. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a dumát még valaki mindig elhiszi, hogy nem tudna neki megfelelni? :D Konkrétan téged nem akar barátnőnek, főleg, hogy még keresgél is tovább.
2020. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Arra nem gobdoltál, hogy igazából nem tetszel neki csak azt hitted?
2020. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, hogy mit érzek. Nem játszmáztam. Ő is elmondta, hogy tetszem neki, de tart attól, hogy nem felelne meg nekem, és csalódást okozna. Így pedig még az se lenne, ami most van. (barátság)
2020. márc. 8. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Két dolgot tudok elképzelni. Az egyik, hogy szimplán nem tetszel neki, legalábbis nem eléggé ahhoz, hogy összejöjjön veled. Biztosan sok szimpatikus lányt ismert már életében, az, hogy nem jött össze senkivel arra utalhat, hogy az "igazira" vár, ezért is keresgél most is tovább. Persze ezt így nem mondta meg neked.


A másik, hogy sok kudarc, frusztráció teljesen eltorzította e téren a gondolkodását és olyan tudatalatti félelmeket, szorongást okozott, hogy már akkor is képtelen élni a lehetőséggel, ha van valaki, akinek tetszik és kölcsönös a szimpátia, vonzalom. Gyakorlatilag a saját boldogságát szabotálja, ez elég bonyolult dolog, amin pszichológus tud segíteni. Nem biztos, hogy ő ebben a helyzetben van, inkább csak az utolsó bekezdésedre reflektálva írtam.


Akárhogy is, ebből most szinte biztos, hogy nem lesz kapcsolat.

2020. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Lerázós kamu duma sajnalom
2020. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

"...akkor is képtelen élni a lehetőséggel, ha van valaki, akinek tetszik és kölcsönös a szimpátia, vonzalom."

Mi a helyzet, ha tényleg nincs, akinek bejön? Mi van, ha a kérdező is játszmázik?

2020. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!