Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi, miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi, miért nem akar maga mellé senkit sem?

Figyelt kérdés
Kapcsolatra nem,csak a szexre kell neki valaki
2020. márc. 7. 21:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Ez egy igen jó kérdés
2020. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%

Mert minél több nőt meg akar fektetni, valamint az baromi kényelmes hogy csak füttyenteni kell és már jön a csajszi.

Nincsenek kötelességek, csak az élvezet...

2020. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Minek viseljen el maga mellett valakit amikor egyedül sokkal jobb? Annyi csajjal fekszik össze amennyivel akar, annyi pénze van amennyit el se tud költeni, oda utazik ahova kedve tartja. Nincsenek kötelezettségei és nem kell megfelelnie senkinek.
2020. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem keres valami sokat
2020. márc. 7. 21:31
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Nem biztos, hogy igen ördögi gonoszságok állnak mögötte, lehet csak tudja azt, hogy nem fogtok együtt élni sosem és nem akar hazudni. Rosszabb az, ha hazudná, hogy igen, menne a szép mesedélután, aztán mindig szar kifogással mégsem. Legalább őszinte.


Én is ezt tenném, mert anyagi okokból sosem élhetek együtt senkivel.

2020. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
4# Akkor azt a nem sokat szorozd meg 0.5-el, az még kevesebb lenne. :P
2020. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Barnabas333 ***** válasza:
76%
Ez a kérdés a nők egy részére is fenn áll.
2020. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én nem vele akarok élni,csak vele lenni
2020. márc. 7. 21:55
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Én éppen azért nem mert


1) Hónapokkal ezelőtt szakitottam, de még mindig nem érzem úgy hogy őszintén akarok ujat


2) nagyon magasak az igényeim és nincs olyan potenciális partner aki megfelnne


3)Rengeteg dolgom van, utazgatok, sokat találkozom ismerősökkel, programokra járok, tanulók, dolgozok, edzek, nem fér bele a kapcsolat.


24/F

2020. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Mert neki ennyi is elég. Nem mer nagyobb felelősséget felvállalni.
2020. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!