Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok egy olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy olyan pasival aki nettó 140 ezer forintot keres Pesten kezdő mérnökként? Nem néznétek le?

Figyelt kérdés
2020. márc. 7. 14:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
96%
Valamit nagyon rosszul csinálsz, ha mérnökként csak ennyi. Nehéz is elhinni. Nekem BTK-s hallgatóként diákmunkán is több a fizum.
2020. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
100%

Szerintem járni valakivel érzelmi alapú döntés, esetleg értelmi, de semmiképpen sem anyagi. Én nem nézném le.


Az hogy mennyit keres, és mit dolgozik, az egy sokkal összetettem dolog, lehet olyan dolgokat tanul azzal a munkával amiből később profitál. Ezt ez alapján nem lehet megítélni.

2020. márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%

Hát pedig a gyakornoki pozíciók javarésze minimálbéres. Tehát jelen esetben a garantált bérminimumot kapja az illető. Ez totál átlagos. Ilyen a versenyszféra.

Ha ez nem tetszik, keress idősebb f&szt. Nem te leszel az első, aki ezt megteszi.

2020. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
51%
#23-as: párom mérnökként dolgozik, más diplomával (az állás csak egy természettudományi mester diplomát követelt, de mérnöki poszt), és 300+ netto volt a kezdő fizuja. Azok, akik mérnöki diplomával rendelkeznek, nem vállalják ennyiért, ezért a csökkentett követelmény. Szóval ez a kezdő fizu. Ha gyakornok az ember diplomaírás, egyetem mellett, az megint más téma.
2020. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!