Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos kinezetű fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos kinezetű fiú kevés lánynak jön be?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, átlagos kinézetűnek tartom magam. Úgy veszem észre hogy a lányok rám sem néznek. Van önkritikám, és nem látom rondának magam. Magas vagyok,izom is van rajtam. Bár az arcom kicsit fiatalabbnak tűnik. És viselkedésre kicsit visszafogottabb vagyok, de szetintem egy értelmes lány aki tényleg kapcsolatot akar annak ez nem hiszem hogy gondot okozna.

Vannak olyan lányok akiknek nem a leghelyesebb fiúkat akarják csak?


2020. márc. 5. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Kihez, kikhez méred magad?

A sztárokat, macsókat felejtsd el.

Lehet nagyon helyes egy elálló fülű fiú is, vagy szabálytalan arcú, viszont férfias. Nem lehet mindig megmagyarázni, hogy mi az, ami egy nőt megfog egy férfiban.

Normális társaságokban kell forogni, előbb-utóbb megtalálod a másik feledet.

2020. márc. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez így van. Igazából sokszor nem értem az ilyen kérdéseket. Naponta kiírjátok és naponta tapasztaljátok, tehát így van. Átlagos a kinézetem nekem, ezért mindenkit a személyiségem fogott meg. Nem volt még olyan, hogy meglátott egy lány és belém esett, de olyan már többször is, hogy a szövegem, az egyediségem nyerő volt.


"Nem lehet mindig megmagyarázni, hogy mi az, ami egy nőt megfog egy férfiban."

De. Attól függetlenül meglehet, hogy sokan lusták hozzá.

2020. márc. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Barnabas333 ***** válasza:
100%
2es én is így szoktam megfogni a nőket. Csak az a baj a mai világgal, hogy egy társkereső oldalon a 99% nem is lesz kíváncsi rád. Tehát el sem lehet őket bűvölni a belsővel. És itt a legtöbb férfi a sok kudarc után feladja. Én ma már azon csodálkozom, hogy ismerek olyan jóképű, kocka hasú szín izom férfiakat is akik azt mondják elegük lett a nőkből. Ha már ők is ezt mondják nagy a baj...
2020. márc. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Küldj már egy képet légyszi. Egyébként lehet rossz körökben mozogsz vagy olyan lányokat találsz folyton akiknek nagyon magasan van a szépségideáljuk.
2020. márc. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!