Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 évesen még találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen még találhatok olyan nőt akivel családom lehet?

Figyelt kérdés
Eddig egy komolyabb kapcsolatom nem volt, de már egyre vágyom egy szerethető társra. De ebben a korban már szinte mindenki kapcsolatban van.
2020. márc. 4. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 27 volt amikor találkozott velem és én voltam az egyetlen komoly kapcsolata, addig csak futó kalandjai voltak nem igazán az ő hibájából.
2020. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Találhatsz. Itt vagyok én: fiatal, odaadó, nem csallak meg és gyereket szülnék neked.
2020. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm 20 évesen jött egy 30 éves pasassal, akinek még sosem volt igazán komolyabb kapcsolata, azóta összeházasodtak.
2020. márc. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Siman lehet, en 29 evesen jottem ossze a legkomolyabb csajommal. 32re vege is lett. O akart gyereket, en nem...
2020. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Esély van rá, nyugi
2020. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen nő már nincs... legalábbis "szabadon". Aki ilyen az mind foglalat, hosszú kapcsolatan él, sőt már lehet férjnél van esetleg gyereke van/gyereket vár.

Legalábbis én a környezetemből kiindulva így látom.

2020. márc. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A férjem 31 volt, mikor megismerkedtünk, úgyhogy esély mindig van.
2020. márc. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"De ebben a korban már szinte mindenki kapcsolatban van."


Akkor mért sír itt több száz ezer kérdésben adott számú ember, hogy nincs nőm meg ilyen olyan pasit hol találok.


Mellesleg exem extra gyorsan szült volna.

Csak nekem elegem lett belőle hogy 20-tól 28 éves koráig össz 8 osztálya volt/ van. Se munka viszony, se szakképzettség semmi.

Én meg nem egy nagyra nőtt életképtelen embert szeretnék nevelni.

2020. márc. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!