Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 40 éves férfiért lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves férfiért lehet zavarban, ha lányokkal beszél?

Figyelt kérdés
Látszik rajta, és saját bevallása szerint is nehéz neki lányokkal kommunikálni. Miért ? :O
2020. márc. 4. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Lehet. Esetleg több info róla?
2020. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs hozzászokva a nők társaságához. Keveset van nőkkel. Lehet, hogy még szűz, vagy még nem volt párkapcsolata.

Vaaagy... 40 éves férfi lányokkal? Lehet, hogy pedofil hajlamai vannak? :O

2020. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Lehet. És?
2020. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
főleg a MIÉRT-en van a hangsúly,csak béna voltam, és kimaradt a főkérdésből :)
2020. márc. 4. 22:01
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én nő vagyok és 40 évesen már egyáltalán nem lehet engem zavarba hozni. Egynek mégis sikerült, úgy reszkettem a közelében, mint 15 éves tinédzser koromban a plátói nagy Ő közelében. De ehhez szerelmesnek kell lennem.
2020. márc. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos full szűz még.
2020. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

# 5-öshöz hasonló szituról tudok csak nyilatkozni, csak a másik oldalról


A 40 éves pasi mindig elég magabiztos, nagyszájú, nagydumás volt mások előtt, jó humorral. Mikor elhívott randizni, meg totál szét volt esve, láttam rajta, hogy zavarban volt, el sem akartam hinni, hogy ekkora egóval, nagy dumával és magabiztossággal így látom.. :)


Bár a te ested kicsit más, ő nem minden lánnyal ilyen. Illetve a randiig velem sem volt ilyen. :)

2020. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

En voltam bent egy gimiben (huszonevesen tizenevesek közt mert gazd vezetövel kellett beszélnem felnöttkezpzesekröl), engem zavarba hozott hogy a tinik rettentö udvariasak, csokolommal köszöntek, nem tekintettek embernek nönek hanem mint valami 80 eves rözsegyüjtö néninek, készségesen elmagyaràztak mindent lassan kètszer mit merre talàlok, és csokolooom!

Hàt en is furàn ereztem magam nagyon.

2020. márc. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szoval a korkülönbsèg miatti kommunikacio tenyleg tud kellemetlen is lenni. Gondolom a 40 es is igy lehet a fiatal lanyokkal
2020. márc. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igazából az az érdekes, hogy a kb. velem egyidős munkatársnőivel, illetve férjes/párkapcsolatban élő nőkkel nincs gondja. Velük jól kijön.
2020. márc. 15. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!