Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lepődnek meg a könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődnek meg a könnyen kapható, megbízhatatlan nők, hogy hosszútávon nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sok ilyennel találkoztam /hála a tindernek/ és nem mondom, hogy rossz élmények voltak, de semmi többre nem vágytam az illetőkkel.

Nekem a legfontosabb az, hogy egy nő megbízható legyen, ezek a nők pedig simán megmondták, hogy hogyan csalták az előző párjukat, ami számomra elég kiábrándító volt.

Én nem vagyok féltékeny típus, ha valakivel összejövök, teljes bizalommal fordulok hozzá, akiben viszont nem tudok megbízni, azzal eleve nem jövök össze.

Ha komoly kapcsolatot tervezek, abban benne van a család lehetősége is, márpedig olyan lánnyal képtelen vagyok komolyan tervezni, akivel még azon is gondolkodnom kéne, h egyáltalán enyém e a gyerek.


2020. márc. 1. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Mert abban a hitben élnek, hogy ők bármit megtehetnek, és nekik minden jár, pusztán a csinos pofikájuk miatt.
2020. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

A "megcsaltam az előzőt" dumát én akkor szoktam bedobni tinederezéskor, ha 100%ig tudtam, hogy az illetőtől nem akarok semmit pár alkalomnál.

Mindig bejött :D

2020. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

En is akkor szoktam ilyeneket mondani,ha nem jon be az illeto es diplomatikusan akarom lepattintani.

N

2020. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ez elég hülye duma, ennél értelmesebben is ki lehet ezt fejezni szerintem. Aki ilyen primitív dolgokban hazudozik vagy ezzel viccelődik, az ugyanolyan megbízhatatlan, mintha tényleg megcsalta volna.
2020. márc. 1. 19:22
 5/10 A kérdező kommentje:
De ezek a csajok /ez a duma után/ lefeküdtek velem.
2020. márc. 1. 19:23
 6/10 A kérdező kommentje:
Aztán pedig nekem kellett lekoptatni őket.
2020. márc. 1. 19:24
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem átírhatod nyugodtan a dolgot a nőkre és a férfiakra is.


A nők többsége lényegében mindenen meglepődik. Ha csak látványosan szexre használják őket, meglepődnek, ha kidobják őket egy idő után. Ha szeretőként csalják a feleséget, meglepődnek, hogy csak szeretők maradnak. Ha már alig van a kapcsolatukban szex, meglepődnek, hogy lelépnek mellőlük. Ha felszínesek, meglepődnek, hogy felszínesnek tartják őket.

Fura, de 90%-ban tényleg azt látni a nőktől, hogy mindenen meglepődnek a kapcsolatok terén. Mintha megrekedtek volna tiniszinten.


Én is ismerek pár ilyen csajt. Könnyen befűzhetők, érezhetően alkalmatlanok komoly kapcsolatra és folyamatosan meglepődnek, hogy a 10. pasi is csak szexre használja őket. Párnak hiába mondtam el normálisan, hogy mi a helyzet, állításuk szerint felfogták és egyetértettek velem, de pár hét után újra ugyanott tartottak.


Srácok inkább azt nem szokták érteni, hogy ők "kevesek és aranyosak", mégsem kellenek a csajoknak. Vagy azt, hogy a nők is ugyanúgy félrelépnek.

2020. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Te meg megbízhatatlan,ócska nőkkel szexelsz, pont annyit érsz mint ők.
2020. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16%
#8: Semmi logika nincs abban, amit írtál.
2020. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
téged se zavart mi volt korábban, őket se zavarta, hogy megcsalták a pasijukat.
2020. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!