Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észre vettétek hogy a huszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre vettétek hogy a huszon éves korosztály nem tudja hogyan kell beszélgetni?

Figyelt kérdés

Mármint akár itt is. A gyakorin való levelezésben szörnyen passzivak.

Írnak egy kijelentő mondatot. Aztán meg vannak sértődve ha nem írok vissza. Sokszor olyan érzésem van, hogy csak unatkoznak és azt várják hogy a másik szórakoztassa.

5-7 éve még olyan jókat lehetett itt levelezni férfiakkal. Korosztálytól függetlenül. Egész kisregényre való erotikus fantáziálások voltak tovább fűzve.

Most meg...



Kinek nem inge, nem veszi magára.


2020. febr. 26. 23:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem nem tud, nem akar.
2020. febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Talán van jobb dolguk is, mint mondjuk Téged szórakoztatni? Olvasd el A szürke ötven árnyalatát és éld ki magad ott, ha ez hiányzik.
2020. febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez pont fordítva történik. Ők írnak rám.
2020. febr. 26. 23:53
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Most a gyakoriból általánosítasz egy egész korosztályra?


Amúgy akkor miért nem levelezel idősebbekkel?

2020. febr. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Változnak sokszor a dolgok, de szerintem ezt így egyoldalú kijelenteni. Huszonéves férfiként azt látom, hogy nem kell választékosan és bőven írnom, sőt... Kíváncsiságból egy időszakban kipróbáltam, hogy pár lánynak röviden és lényegre törően írok, néhánynak meg normálisabban. Hát, a tömörnek lett sikere, a másik többször lett bukta. Felgyorsult a világ, több az infó. Első körben a legtöbb ember gyorsan akar szűrni, szerintem ezért nyert a tömörség.

DE, az idősebb korosztály sem a legnyerőbb a beszélgetések terén. Pl. idősebb társaságban mindig leakartak nyomni a torkomon mindenféle piát. Meglepő, de ha huszonéves társaságban, ha nem akartam inni, nem erőltették. És ez sok más témára is ráhúzható: Politikára, vallásokra és egyebekre. Az idősebbek sokszor csőlátásúbbak.


A gyk meg a gyk... :D

2020. febr. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Persze 4-es, mert akik rámírnak egy válaszom kapcsán azoktól rögtön személyi igazolványt is kérek.
2020. febr. 27. 02:19
 7/16 A kérdező kommentje:

Első sorban nem a személyes beszélgetésekre gondoltam.

Mondtam, kinek nem inge nem veszi magára! Viszont te is álltalánosítasz. Nem mindenhol akarják leitatni a másikat. Ez inkább ott jellemző ahol haverkodni akarnak a fiatalabbal, vagy a számukra ismeretlennel és nem tudják hogy is kellene kezdeni.


Inkább a levelezési kultúrára gondolok. Sima chetelésnél sem jó ez így. Hosszabb üzeneteknél meg miért írnál vissza a másiknak ha nincs miről? Mert úgy érzed nem érdekli semmi.

Nem tudom miféle sok infóról beszélsz.

Ha pl. szexről, családról, gyereknevelésről szeretnél valakivel beszélgetni, azt igen is taglalni kell. Nincs az ember homlokára írva.

2020. febr. 27. 02:29
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon szívesen beszélgetek veled. 22 éves tanuló lány vagyok.
2020. febr. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudok mindenkivel olyan jót beszélgetni, kiderül ez hamar, pár gondolatnak a cseréjéből,tehát érződik az, hogy ki jó partner, azonos EQ szinttel rendelkezünk-e vagy sem.

Ebből kifolyólag én nem tapasztalom az általad leírtakat, rendkívűl hosszas és élvezetes beszélgetések vannak már a hátam mögött és mennyi van még vissza(?). :). Ezalatt azt értem, hogy valóban megélem én is és a beszélgetésben lévő partnerem a szellemi kielégülést, ez lehet furán hangzik, de ha adott az igény a szellemi társalgásra akkor ez megvalósítható és nem elérhetetlen.


Amennyiben kíváncsi vagy akkor tegyél egy próbát, veszteni nem vesztesz semmit. Nyilván a siker nem garantált, abban az esetben lesz csodás egy beszélgetés, ha képes vagy a gondolataidért felelősséget vállalni, azért jelentem ezt így ki, mert rajtam ez egészen biztosan nem múlik ez.


F/21

2020. febr. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Én például neten nehezen tudok beszélgetni, főleg azért mert nem szoktam. Inkább élőben. Illetve hozzátenném még azt is, hogy nem is mindenkivel lehet. Nem azért mert velem vagy a másik féllel lenne baj, csak egyszerűen nem vagyunk "közös hullámhosszon". Ez van. Nem lehet mindenkivel jóban az ember. Viszont én meg azt vettem észre, hogy egyesek, mondjuk ki egyre többen inkább élőben képtelenek kommunikálni. És értelmes, tanult emberekre is igaz ez.
2020. febr. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!